12 bin TL'ye kadar telefon önerisi

Bütçe
Yeni asgari ücret (11500)
Yüksek grafikli oyun oynamıyormuş pek.1 günü çıkarır bence Genshin Impact, Wild Rift, PUBG falan oynamazsa.
Ben S21 kullanıyorum. Wild Rift'te bir maç sonrası %8-10 şarj kaybediyorum. Şarj azaltmıyor, sömürüyor oyun.

Ben S21 kullanıyorum. Wild Rift'te bir maç sonrası %8-10 şarj kaybediyorum. Şarj azaltmıyor, sömürüyor oyun.
S20FE daha başarılı öyleyse 40-50DK arası bir oynanışta %15-%25 arası şarj kaybediyor diye gördüm testlerde ama hangi grafikte,sıcaklıkta,hangi oyunda oynadığınada bağlı olarak değişir.

@yus4ff maalesef AMOLED yanığı super AMOLED'de olan bir durum yani yaşanabilir. Ama ben zaten kırarsa diye dedim.

Batarya konusuna gelirsek sürekli oyun oynamazsa günü çıkarır zannediyorum. Kötü değil o kadar abartmayın.

Bu sorunun neden oluştuğunu bilmiyorum. Bununla ilgili konu açar mısın?

Usta satsak da para etmez herhalde hem şu değişik durum kasa da alüminyum olduğundan çiziklerle dolu (kalem girişi şarj tarafı) arka kasada da kılcal çizikler var biraz.
Dediğin gibi şeyi atıyorum değerlendirme gelir herhalde usta.

Realme GT 2 tavsiye ederim yeni ulaştı gayet güzel. Siyah olanın arkasıda cam. Isınma sorunu yok GT 2 Pro denediğimde çok ısınıyordu. 1 saat PUBG HDR 60 FPS oynadım el yakacak kadar ısınmadı sabit FPS verebildi. Realme UI 4.0 yükledim hard reset attım çok stabil çalışıyor.

Realme GT 2 tavsiye ederim yeni ulaştı gayet güzel. Siyah olanın arkasıda cam. Isınma sorunu yok GT 2 Pro denediğimde çok ısınıyordu. 1 saat PUBG HDR 60 FPS oynadım el yakacak kadar ısınmadı sabit FPS verebildi. Realme UI 4.0 yükledim hard reset attım çok stabil çalışıyor.
Keşke 13K iken Realme GT2 Pro alsaydım çok güzel cihaz kaçırmışım.

@yus4ff aralarında sadece 10-15 dk var. Bence aynı denebilir. Muhtemelen aynı durumu yasayacak.
Screenshot_20230711_152037_YouTube.jpg

@yus4ff aralarında sadece 10-15 dk var. Bence aynı denebilir. Muhtemelen aynı durumu yasayacak.Eki Görüntüle 1857431
5G olduğu için durum farklı olabilir diye düşünüyorum ama dediğin ihtimalde var.Çünkü internetteki incelemelerde 7-8 saat ekran süresi veriyordu.

Güzel cihaz ama fazla ısınıyor işlemcisinden dolayı.
Fan almak lazım bence birde.

@yus4ff aralarında sadece 10-15 dk var. Bence aynı denebilir. Muhtemelen aynı durumu yasayacak.Eki Görüntüle 1857431
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı