12. sınıf logaritma ve diziler hangi kanaldan izlenir?

BerserkSeverim

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar pazartesi yazılılar başlıyor ben dersleri pek sallamıyordum da sanırım artık çalışacağım. Sınavları biliyorsunuzdur MEB'in attığı senaryolara göre olacakmış. Şu an bir şey bilmiyorum diğer sınavlarda hocalar zaten yardımcı olacakmış yani zor yapmayacaklarmış. Sadece matematikten düzgün bir not almak istiyorum şu an için. Ağırlıklı olarak logaritma ve dizilerin başı var. Sizce hangi videoları izlesem iyi olur öneriniz var mı?

Arkadaşlar pazartesi yazılılar başlıyor ben dersleri pek sallamıyordum da sanırım artık çalışacağım. Sınavları biliyorsunuzdur MEB'in attığı senaryolara göre olacakmış. Şu an bir şey bilmiyorum diğer sınavlarda hocalar zaten yardımcı olacakmış yani zor yapmayacaklarmış. Sadece matematikten düzgün bir not almak istiyorum şu an için. Ağırlıklı olarak logaritma ve dizilerin başı var. Sizce hangi videoları izlesem iyi olur öneriniz var mı?
Tunç kurt iyi gider. Zor konular değil kendin bile çalışabilirsin.

Rehber matematik izleyin hocam, ben de 12.sınıfım.

Not tutarak ilerleyin, ayrıca üslü ve köklü sayılarda eksiğiniz varsa önce onları tamamlayın çünkü logaritma üssel fonksiyonun tersidir.

Köklü sayıları da sorularda bolca göreceksiniz.

Diziler de geometrik diziye kadar kolay.

Hocam Eyüp hocadan veya matematiğin güler yüzü.

Tunç kurt iyi gider. Zor konular değil kendin bile çalışabilirsin.

Aga peki bir şey soracağım ben liseye geçtiğimden beri açıkçası salak gibi davranıyorum dersleri falan sallamıyorum, her sene yazılı zamanı böyle oluyor, okula gitmekten bile nefret ediyorum TYT Türkçe sosyal yapabiliyorum ama mat fen yok gibi çalışmaya başlamak için geç mi kaldım sizce?

Bu arada cidden bahane için değil ama bende adını unuttum şimdi bir hastalıktan olabilir. Derslerin hiçbirinde dikkatli dinleyemiyorum, kafam başka yerlere gidiyor sürekli o yüzden okuldan vs. sıkılıyorum büyük ihtimal.

Aga peki bir şey soracağım ben liseye geçtiğimden beri açıkçası salak gibi davranıyorum dersleri falan sallamıyorum, her sene yazılı zamanı böyle oluyor, okula gitmekten bile nefret ediyorum TYT Türkçe sosyal yapabiliyorum ama mat fen yok gibi çalışmaya başlamak için geç mi kaldım sizce?
Hala yapabilirsin daha 8 ay var. Düzenli çalışırsan 8 ayda 90 100 tyt netlerine çıkabilirsin.

Bu arada cidden bahane için değil ama bende adını unuttum şimdi bir hastalıktan olabilir. Derslerin hiçbirinde dikkatli dinleyemiyorum, kafam başka yerlere gidiyor sürekli o yüzden okuldan vs. sıkılıyorum büyük ihtimal.

Hocam, dalga geçmiyorum aynanın karşısına geçip kendinizle konuşmalısınız. Durumu iyice analiz edip ona göre ilerlemelisiniz.

Kendinizi motive etmeniz lazım ama her şeyden önce şunu unutmayın "her gün yaptığınız bir şey sizi yapmayanın önüne geçirecek"

Galiba disleksiden bahsediyorsunuz. Aşılamayacak bir şey değil siz yeter ki bir şeyler yapmak isteyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı