12. sınıf logaritma ve diziler hangi kanaldan izlenir?

Hocam, dalga geçmiyorum aynanın karşısına geçip kendinizle konuşmalısınız. Durumu iyice analiz edip ona göre ilerlemelisiniz.

Kendinizi motive etmeniz lazım ama her şeyden önce şunu unutmayın "her gün yaptığınız bir şey sizi yapmayanın önüne geçirecek"

Galiba disleksiden bahsediyorsunuz. Aşılamayacak bir şey değil siz yeter ki bir şeyler yapmak isteyin.

Disleksi farklı hocam öyle değil de ben kendimi veremiyorum desem daha doğru olur bir de canım hiç okula gitmek, çalışmak vs. istemiyor liseye geçtikten sonra oldu bu önceden yoktu.

Disleksi farklı hocam öyle değil de ben kendimi veremiyorum desem daha doğru olur bir de canım hiç okula gitmek, çalışmak vs. istemiyor liseye geçtikten sonra oldu bu önceden yoktu.

Hocam, ben de 11.sınıfta sizin gibiydim 12.ye geçtiğim anda pişman oldum. Dedim ben ne yapıyorum bunca zaman niye çalışmadım dedim.

Sonra kafamda bir hedef netleştirdim ve çalışmaya başladım.

Siz de bir hedef belirleyin ama gerçekten yapabileceğiniz ve yaparken zevk alacağınız bir hedef.

Ayrıca paniğe kapılmayın, en kötü mezuna bırakır daha çok çalışır tekrar girersiniz ben öyle yapacağım.

Mezuna bırakınca sıfırdan başlamıyorsunuz kaldığınız yerden devam ediyorsunuz.

Hedefinizi belirleyin o hedefe giden bir yol seçin ve o yolda yürümeye başlayın.

TYT'ye başlayın bir yandan AYT konularına bakın, pazartesi sınavlar başlıyor şimdilik sınavlara odaklı çalışın sınavlar bitince büyük boss için çalışmalara başlayın.

Yapamayacağınız bir şey yok sadece yapmak isteyin yapabilirsiniz.

Hedefiniz yoksa, yolunuz da yoktur.

Hocam, ben de 11.sınıfta sizin gibiydim 12.ye geçtiğim anda pişman oldum. Dedim ben ne yapıyorum bunca zaman niye çalışmadım dedim.

Sonra kafamda bir hedef netleştirdim ve çalışmaya başladım.

Siz de bir hedef belirleyin ama gerçekten yapabileceğiniz ve yaparken zevk alacağınız bir hedef.

Ayrıca paniğe kapılmayın, en kötü mezuna bırakır daha çok çalışır tekrar girersiniz ben öyle yapacağım.

Mezuna bırakınca sıfırdan başlamıyorsunuz kaldığınız yerden devam ediyorsunuz.

Hedefinizi belirleyin o hedefe giden bir yol seçin ve o yolda yürümeye başlayın.

TYT'ye başlayın bir yandan AYT konularına bakın, pazartesi sınavlar başlıyor şimdilik sınavlara odaklı çalışın sınavlar bitince büyük boss için çalışmalara başlayın.

Yapamayacağınız bir şey yok sadece yapmak isteyin yapabilirsiniz.

Hedefiniz yoksa, yolunuz da yoktur.

Sağ olun hocam şimdi yazılılara çalışacağım bitince de TYT-AYT başlayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı