Çözüldü 12. sınıfa devamsızlık affı gelir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Furkanwq

Hectopat
Daha fazla  
12. sınıfa af gelir gibi gözüküyor mu ya da gelir mi? Devamsızlığım fazla okul yerine dershane daha rahat kalmamak için gidiyorum, af gelme şansı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hayır, gelmeyecek. Yeni bakan bu konuda oldukça katı olduklarını ve devamsızlık affı getirmeyeceklerini söylemişti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

0:38'den sonrasına bakabilirsiniz.
Hayır, gelmeyecek. Yeni bakan bu konuda oldukça katı olduklarını ve devamsızlık affı getirmeyeceklerini söylemişti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
Gelmez. Zaten yeni kaldırıldı.

Teşekkürler hocam yani zorunlu şekilde gideceğiz kaldırılması saçma bana göre ben dershaneden daha çok verim alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı