12. sınıfta açık liseye geçilir mi?

ASLAN61

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar konu hakkında hiçbir bilgim yok seneyi dershane + açık lise halinde yürütmeyi düşünüyorum.
Kredi olayi varmış anlatabilir misiniz?
Acik lise sınavları daha kolay diyorlar ne diyorsunuz? (forumda birisi alakası yok yazdığını okudum)
Ezberim iyi değil sayisalciyim okul not ortalamalarimi paylaşayım.
9.sinif: 91.9
10. sinif: 87.2
11. sınıf: 81.3
Acik liseye geçen veya bu konu hakkında görüşü olanlar yorum yaparsa sevinirim iyi günler.

Arkadaşlar konu hakkında hiçbir bilgim yok seneyi dershane + açık lise halinde yürütmeyi düşünüyorum.
Kredi olayi varmış anlatabilir misiniz?
Acik lise sınavları daha kolay diyorlar ne diyorsunuz? (forumda birisi alakası yok yazdığını okudum)
Ezberim iyi değil sayisalciyim okul not ortalamalarimi paylaşayım.
9.sinif: 91.9
10. sinif: 87.2
11. sınıf: 81.3
Acik liseye geçen veya bu konu hakkında görüşü olanlar yorum yaparsa sevinirim iyi günler.

Ben 12 de açığa geçmiştim tavsiye etmem açığa geçmeyi ama çok zorlanıyorum okulda diyorsan üniversite sınavına hazırlanacağım disiplinliyim ben bırakmam çalışmayı diyorsan geç açığa.

Tek sıkıntım okul burada dershane il de git gel yapacağım hem okul 5 gun 2 gun dershane zorlanir miyim diyorum.
Yol 45 dk

Tek sıkıntım okul burada dershane il de git gel yapacağım hem okul 5 gun 2 gun dershane zorlanir miyim diyorum.
Yol 45 dk.

Bence geçme çok sıkıntı değil gibi tabii okul durumuda var okulda rahat çalışmana izin veriliyor mu bilemem bazı okullarda sınav ögrencisi olsan bile beden ya da din İngilizce gibi dersleri yine de işliyorlar.

Bu tempoyu zaten kendine alıştırman gerekecek. Bu dönemde dinlenme diye bir şey zor bulacaksın. Açıkçası gecmeni tavsiye etmem. Disiplini koruyacağım ve sıkı çalışacağına eminsen karar sana kalmış.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı