12. sınıfta açık liseye geçilir mi?

Bu tempoyu zaten kendine alıştırman gerekecek. Bu dönemde dinlenme diye bir şey zor bulacaksın. Açıkçası gecmeni tavsiye etmem. İleriye KYK girme sıkıntısı da oluyor. Disiplini koruyacağım ve sıkı çalışacağına eminsen ve KYK umrunda değilse karar sana kalmış.
KYK sorunu nedir hocam, açabilir misiniz?

Bende 12. sınıfa geçtim açığa geçiceğim, artık açık lise sınavları online yapılmıyor haberin olsun, eğer disiplinli çalışabilirsen kesinlikle tavsiye ederim. Okul bu eğitim sistemi içerisinde yegane amacından saptanmış durumda, ancak kendini salıp disiplin sağlayamazsan okul en iyi seçenek, kendimden örnek vereyim, Besyo istiyorum açığa geçip kütüphane ile işimi aynı anda yürütücem, işim çok ağır değil, disiplinli ilerleyeceğime inandığımdan dolayı açığa geçicem.

Arkadaşlar konu hakkında hiçbir bilgim yok seneyi dershane + açık lise halinde yürütmeyi düşünüyorum.
Kredi olayi varmış anlatabilir misiniz?
Acik lise sınavları daha kolay diyorlar ne diyorsunuz? (forumda birisi alakası yok yazdığını okudum)
Ezberim iyi değil sayisalciyim okul not ortalamalarimi paylaşayım.
9.sinif: 91.9
10. sinif: 87.2
11. sınıf: 81.3
Acik liseye geçen veya bu konu hakkında görüşü olanlar yorum yaparsa sevinirim iyi günler.
Açığa geçmenizi öneririm. 12.sınıfta okul hiçbir işe yaramıyor. Vakit kaybediyorsunuz sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı