12. sınıfta açık liseye geçip dershaneye gitmek mantıklı mıdır?

Üniversiteye gidecekse diplomanın farkı olmaz ki.

Eğitim de çok fark var bu kardeşimiz sabah 7 de kalkipta her gün ders çalışmaz okulda ama mecbur gidip calisıcak dersine diplamada fark olur örgün eğitimden mezun diye de adamlar yazıyor öyle bir şey olsa yazmalar di benim kendi hocalarım dahi tavsiye etmiyor.

Eğitim de çok fark var bu kardeşimiz sabah 7 de kalkipta her gün ders çalışmaz okulda ama mecbur gidip calisıcak dersine diplamada fark olur örgün eğitimden mezun diye de adamlar yazıyor öyle bir şey olsa yazmalar di benim kendi hocalarım dahi tavsiye etmiyor.
Üniversite diploması alırsan lise diploması kimsenin umurunda olmaz. Benim günde 1 saatim yola gidiyordu. Otobus parası da var ve sabah 7 de herkesin uykusu varken dersi anladığını mı sanıyorsun?

Hayır öyle bir şey yok. Nerenizden uyduruyorsunuz şaşırıyorum açıkçası...

Örgün eğitimle açık öğretim bir değil bunu bilmemeniz üzücü.

@ab0000 adam biliyor.

25 yıllık dil bilimci, yıllarca müdürlük ve müdür yardımcılığı yapmış, şu an aktif olarak edebiyat öğretmenliği yapan bir babanın çocuğu olarak bu işleri sizden çok daha iyi biliyorum merak etmeyin 🙂

Siz en iyisi kendinize üzülün.

Geri
Yukarı