12. Sınıfta Açık Liseye Geçmek Mantıklı mı?

@rocpai212, sanmıyorum. İlk dönem sınavları evet online oldu ama onun sebebinin vakalar olduğunu düşünmüyorum. E-Sınav merkezleri yetişmediğinden dolayıdır. İkinci dönem sınavları E-Sınav merkezlerinde yapılır.

Mantıklı kardeşim hele de sınav senesiyse gidip okulda muzikti bedendi seçmeli bilmem neydi derslerine gireceğine evde kendin çalışırsın daha iyi. Tabi ama kendine güveniyosan ders çalışacaksan

Şuan okuduğum okulun sırf akademik başarısı iyi duruyor diye açık liseye geçmek yanlış olur mu, aynı sorunları yaşıyorum ve Gebze Anadolu lisesine gidiyorum geçen sene Lisans Programlarına Yerleşen Mezun Sayısı 191, ibare de bu kadar önem arz etmeyecek ise eğer önümüzdeki sene 12.sınıfta açık liseye geçmeyi düşünebilirim. Bu sene geçmememin sebebi açıktan mezun olanların iş arayışlarında sıkıntı yaşadığını duymamdı tam bir belirsizlik silsilesi. Nakil aldırdığım okulu sevmiyorum, seneye de tımarhaneye giderim herhalde: ) Kafamda bir sürü soru var...

Son düzenleme:
@GreatArcher Merhaba hocam konu açılalı epey olmuş ancak sizi Online görünce yazmak istedim. Durumum sizinkine benzer, acaba deneyimlerinizi paylaşır mısınız?
Eğer evde çalışabileceğini düşünüyorsan bence geç. Çünkü benim diploma puanım açığa geçince 10 puan arttı hiç sınava girmeden.

Geri
Yukarı