12.sınıfta KPSS nasıl çalışılmalı?

taysX

Decapat
Daha fazla  
Merhaba şu an 11.sınıfım KPSS ortaöğretime gireceğim. Sınav tarihi gelene kadar 12.sınıf oluyorum. Akraba tavsiyesi ile KPSS falan öğrendim. Genel olarak 120 sorudur hangi dersler var bilirim. İzlediğim videolarda deneme çöz falan diyorlar. KPSS denemesi alacağım. Soracağım soru matematik Türkçe coğrafya tarih vatandaşlık gibi yerlere nerelerden çalışmalıyım? YouTube'da hangi videoları izlemeliyim? KPSS oynatma listeleri varsa atarsanız çok memnun olurum.

Hemen denemeden başlama. Önce kafanda sana uygun olan hocaları belirle. Tarih Ramazan Yetgin, Coğrafya Mehmet Eğit, Matematik Mehmet Bilge Yıldız, Türkçe Aker Kartal, Vatandaşlık Emre Vahap. Bu hocalar benim dinlediğim. Konu bitirdikten sonra 6-7 kaynaktan soru çözüyorum. Bol soru çözmen gerekicek bir kitap bitirmekle olmaz. Denemeleri son 1-2 ay kala çözmen lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hemen denemeden başlama. Önce kafanda sana uygun olan hocaları belirle. Tarih ramazan yetgin, coğrafya Mehmet eğit, matematik Mehmet bilge yıldız, Türkçe aker kartal, vatandaşlık emre vahap. Bu hocalar benim dinlediğim. Konu bitirdikten sonra 6-7 kaynaktan soru çözüyorum. Bol soru çözmen gerekecek bir kitap bitirmekle olmaz. Denemeleri son 1-2 ay kala çözmen lazım.

Teşekkür ederim önerdiğiniz kanallara bakacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı