12 yaşında oyun yapmak için yazılım öğrenmek

Hocam benim Visual Studio ile küçük bir geçmişim var ama asla kod vs. bilmiyorum, sadece Visual Studio'da Tools kullanmayı, eklemeyi vs. biliyorum YouTube'deki personel takip uygulaması kodlarını kopyalamaya çalışmıştım. (vb.net yazılım dili ile) eğer temel diyorsanız scratch'den basit bir oyun yapıp direkt C# geçebilirim.

Tools dediğim de label eklemek form oluşturmak buton eklemek butonun kod sekmesi vs.

12 yaşındayım, hayallerimden birisi de büyüyünce global Gamejam'e ekibimle katılıp oyun yapmaktı. Bu hayalimi gerçekleştirmek için yakın bir zamanda ilk adımımı atmak istiyorum. Hangi yazılım dilinden başlamalıyım, hangi programı kullanmalıyım? İngilizcem yeterli diye düşünüyorum.
Ben de 12 yaşındayım (profil fotomda Age of Empires 2 olduğuna bakma favorimdir). Karar veremedim ama önce web sitesi için gerekli şeyleri öğrenmeyi düşünüyorum sonra oyun geliştiriciliği vb. için C++'a geçeceğim.

Ben de 12 yaşındayım (profil fotomda Age of Empires 2 olduğuna bakma favorimdir). Karar veremedim ama önce web sitesi için gerekli şeyleri öğrenmeyi düşünüyorum sonra oyun geliştiriciliği vb. için C++'a geçeceğim.
Ben Barkets indirip Html öğrenmeye çalışmıştım websitesine font ekleyip bıraktım o kadar :D

Geri
Yukarı