12 yaşında PC meraklısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Futbol iyidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cpt. Price 9 yaşındaki bir çocuk lehim yapamaz sadece nasıl yapıldığını izler. Ancak elektronikle bu kadar erken tanışmanız çok iyi bir babaya sahip olduğunuzu gösterir. Tebrik ederim.
Ben yapıyordum. Babam Meslek lisesi Elektronik mezunu. 8 yaşımda izliyordum. 9 yaşımda "Bana da ver bende yapacağım" dedim durdum ve babam çıldırdı. Verdi havya'yı elime. İlk önce parçayı sökmeyi denedim yaktım. Sonra başka bir parçayı sökmeyi denedim ve lehimlerini söktüm. Babam pense ile parçayı çıkardı. İlk deneyimim bu oldu. Havya kullanmaktan hala korkuyorum ama.

Korkma. Korkulacak bir şey yok. Ben de zamanında elimi çok yaktım. Öğreneceksin zamanla. Mesela şimdi havya ile akrobatik hareketler bile yapıyorum. :)

Senin yaşlarındayken C#, Python gibi dillerde yazılım yazıyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu açan arkadaş şuan 17 yaşında adam olmuş yahu. Zaten 5 yıldır da Sosyal'e girmemiş. Niye hortladı konu?

Bilgisayar toplama hakkındaki bilgini tebrik ediyorum. Yaşıtlarından bir nebze daha öndesin. Yine de "Yaşıma göre biraz fazla bilgiye sahibim" demek doğru bir şey değil dostum.

Ben de senin gibi çok meraklıydım o yaşlarda. Merakının hayatın boyunca devam etmesini diliyorum.

Edit: Konu 5 yıl önce açılmış. Yeni fark ettim. Dostum umarım merakın bitmemiştir ve üstüne bir şeyler koymuşsundur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı