12 yaşındayım ve ileride bilgisayar mühendisi olmak istiyorum

Lexus LFA

Hectopat
Herkese selam 😁,12 yaşındayım. Son 3-4 yıldır bilgisayar ile uğraşıyorum. Kendimi son aylar biraz oyun değil de donanımsal (PC parçaları olsun yazılım dilleri vb.) Geliştirmek istedim. Ayrıca ileride bilgisayar mühendisi olmak istiyorum. Derslerimde Allah'a şükür iyi. Sizce kendimi bu konuda nasıl geliştirebilirim? Özelliklede ileriki 4-5 ay sonra iyi bir performans için güzel bir bilgisayar toplamak istiyorum. Bunun için parçaları öğrenmek istedim.

Adım İzzet bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum öncelikle bilgisayar mühendisliği deyince aklına sadece tek bir olay gelmesin. İçinde bir sürü dal var, önce buna bir karar vermelisin. Ona göre kendini geliştirmeye başlayabilirsin.

Herkese selam 😁,12 yaşındayım. Son 3-4 yıldır bilgisayar ile uğraşıyorum. Kendimi son aylar biraz oyun değil de donanımsal (PC parçaları olsun yazılım dilleri vb.) Geliştirmek istedim. Ayrıca ileride bilgisayar mühendisi olmak istiyorum. Derslerimde Allah'a şükür iyi. Sizce kendimi bu konuda nasıl geliştirebilirim? Özelliklede ileriki 4-5 ay sonra iyi bir performans için güzel bir bilgisayar toplamak istiyorum. Bunun için parçaları öğrenmek istedim.

Adım İzzet bu arada.
Sizin yaşlarınızdayken bende aynı hayalleri kurardım ancak o işler pc parçası bilmekle olmuyor şimdiden oturup matematik çalışıp kendinize sağlam bir matematik temeli oluşturun yoksa bu ülkede matematik bilmeyene ekmek yok malesef :/

Klişe olacak ama derslerinize çalışın. İyi bir lise kazanmaya bakın. Gerisi zamanla gelir zaten.

Değilim 12 yaşındayım.
1620927164570.png

21 yaşındasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı