Bilgisayar mühendisi olmak istiyorum

Hangi alana yönelmek istediğinize bağlı. Bilgisayar mühendislerinin çalışabileceği alan oldukça fazladır. Web geliştirme(front-end,back-end,full stack), siber güvenlik, mobil yazılım geliştirme, yapay zeka vs. Bunların bir çoğunda uzaktan çalışma imkanınız var. Utangaçlığınızı sadece toplantılarda(neredeyse her gün) aşsanız yeterli. Yeni başlayan maaşlarında ortalama 15-16k civarındadır(nasıl bit seviyede başladığınız ve projeleriniz bu miktarı değiştirir.) Ayrıca proje geliştirerek, tecrübe kazanarak ilerleyen vakitlerde kazanacağınız paranın haddi hesabı olmaz.

Merhaba. Normalde eşit ağırlık okumak istiyordum da sırf bilgisayar mühendisi olmak için sayısal okuyacağım. Peki bilgisayar mühendisleri ne iş yapar? Bende kekemelik var da. (telefon konuşamıyorum ve utangaçlık var.) Zorlamazsa sevinirim. Yani tam olarak bilgisayar mühendislerin ne iş yaptığını öğrenmek istiyorum ve ne kadar maaş aldıklarını da merak ediyorum açıkçası.

Bende.

Merhaba. Normalde eşit ağırlık okumak istiyordum da sırf bilgisayar mühendisi olmak için sayısal okuyacağım. Peki bilgisayar mühendisleri ne iş yapar? Bende kekemelik var da. (telefon konuşamıyorum ve utangaçlık var.) Zorlamazsa sevinirim. Yani tam olarak bilgisayar mühendislerin ne iş yaptığını öğrenmek istiyorum ve ne kadar maaş aldıklarını da merak ediyorum açıkçası.
gençliğine yazık etme kşglfkdgşlkfşlk

Efendim bilgisayar mühendisliği için CV tanıtmak olsun işe girdiğiniz de ise toplantılar olur ofiste çalışırsanız takım çalışması bireysel çalışırsanız işveren ile iletişim olsun sizi zorlayabilir ancak kafaya koyduysaniz bunlar bir engel olmamalı bir de hatırlatmak gerekir ki sayısal bölüm zordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı