120 GB SSD yeterli olur mu?

Valstein

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar HDD var 500GB ama SSD alsam ekstradan 120 GB ve Windows'u SSD'i üzerine kurabilir miyim yani ikisini birlikte kasaya takabilirim?

Anakart Pegatron H61, soğutucu olarak Snowman M200 siparişi verdim ve şimdi SSD takmak istiyorum tam olarak ne almalıyım emin değilim önerileriniz nedir SSD'yi takmam için kabloya ihtiyacım var mı?

SATA 2 veya 3 yardımcı olabilirseniz sevinirim, önerilerinizi bekliyorum. Fiyat 300 - 500 TL.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    129,4 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar HDD var 500GB ama SSD alsam ekstradan 120 GB ve Windows'u SSD'i üzerine kurabilir miyim yani ikisini birlikte kasaya takabilirim?

Anakart Pegatron H61, soğutucu olarak Snowman M200 siparişi verdim ve şimdi SSD takmak istiyorum tam olarak ne almalıyım emin değilim önerileriniz nedir SSD'yi takmam için kabloya ihtiyacım var mı?

SATA 2 veya 3 yardımcı olabilirseniz sevinirim, önerilerinizi bekliyorum. Fiyat 300 - 500 TL.

150 GB SSD Windows için gayet yeterli.

HDD takılıyken SSD'yi takmak için kabloya ihtiyacım olacak mı tam olarak anakart üzerinde nereye takılacağını bilmediğim için soruyorum yani HDD'yi çıkarıp mı takmam lazım yoksa ikisi de birlikte kullanılabilir mi?

İkisi birlikte kullanılabilir ama ayrı bir kablo gerekiyor sisteme takılması için.

Şu anda o kablo HDD içinde boşamı takılı o zaman?

Hayır o kablodan 1 tane daha olması lazım ya da alacağınız SSD'den de çıkması lazım diye biliyorum fazladan o kablodan olması lazım.

Hayır o kablodan 1 tane daha olması lazım ya da alacağınız SSD'den de çıkması lazım diye biliyorum fazladan o kablodan olması lazım.

İste o kabloyu nereye takacağım onu merak ediyorum HDD zaten takılı SSD ekstradan takabilecek miyim yani anakartta yer var mı takabilmem için fazladan

İste o kabloyu nereye takacağım onu merak ediyorum HDD zaten takılı SSD ekstradan takabilecek miyim yani anakartta yer var mı takabilmem için fazladan

Fotoğrafta ki gibi HDD nereye takılıysa SSD içinde oraya takacaksınız. Umarım yer vardır bilgim yok onun hakkında fazla.

Geri
Yukarı