250 GB SSD yeterli olur mu?

Kingston'ın Okuma hızı 2100 MB/S Yazma Hızı 1700 MB/S,
Kioxia'nın ise 1700 MB/S 1600 MB/S hızları var.
Kioxia nasıl daha iyi oluyor?

Dram mevcut hocam Exceria da NV1 de yok ondan daha iyi.

Bariz şekilde fark edebilen bir fark mı?
Kalite yönünden Kingston daha iyi değil midir?

Kioxia dram olduğu için daha iyi dram olunca tam vadettiği hızları verebiliyor ve daha uzun süre dayanıyor SSD.

Kioxia dram olduğu için daha iyi dram olunca tam vadettiği hızları verebiliyor ve daha uzun süre dayanıyor SSD.
Sizin önerdiğiniz pny modelinin 500 gb'lık versiyonunu almak istedim ama bütçem o kadar esneyemedi.
Kalite olarak kingston'ın daha iyi olduğu düşünüyorum, kioxia hakkında birçok kötü ve iyi yorum okudum o yüzden kingston daha kaliteli geldi ama siz olsaydınız hangisi seçerdiniz ?

Sizin önerdiğiniz PNY modelinin 500 GB'lık versiyonunu almak istedim ama bütçem o kadar esneyemedi.
Kalite olarak Kingston'ın daha iyi olduğu düşünüyorum, Kioxia hakkında birçok kötü ve iyi yorum okudum o yüzden Kingston daha kaliteli geldi ama siz olsaydınız hangisi seçerdiniz?

SATA modeli kötü hocam Exceria'nın M.2 modeli gayet iyi o yüzden onu alırdım ben.

SATA modeli kötü hocam Exceria'nın M.2 modeli gayet iyi o yüzden onu alırdım ben.
5 6 ay sonra elimde kalmayacaksa bende alabilirim.
Kaliteli olsun da beni 2-3 yıl götürsün istiyorum.
Toshiba'nın bir modeli varmış kronik sorunluymuş o sorunun bu modelde de devam ettiğini iddia eden kişiler var ama çoğu kişinin test etmeden duyduklarını söylediğini fark ettim.
Amazonda hızlarının düştüğü hakkında yorumlarda vardı.
Belki de iyi bir firma sadece geçmişi yüzünden böyle olabilir.

Toshiba'nın bir modeli varmış kronik sorunluymuş o sorunun bu modelde de devam ettiğini iddia eden kişiler var ama çoğu kişinin test etmeden duyduklarını söylediğini fark ettim.
Amazon'da hızlarının düştüğü hakkında yorumlarda vardı.

Hocam Crucial P2 alın o da iyidir

Amazon'da hızlarının düştüğü hakkında yorumlarda vardı.

O dediği model TR200 ve o model Kioxia Exceria'nın SATA modeli M.2 modeli öyle değil.

Geri
Yukarı