1200 TL Akıllı Telefon Önerisi

Sorunun sizden kaynaklı olup olmadığını öğrenmek için bir doktora gittiniz mi ? Bunu telefonunu yaptığını nereden çıkarıyorsunuz ? Televizyon veya monitör yapmış olamaz mı ? Telefonu kaç saat kullanıyorsunuz ki göz kuruluğu yapsın ?
Sana şunu söylüyorum, sadaece 5 saat asus kullan. Sonra git bilgisayar kullan. Birde git televizyon izle.Aynı anda yapma bunları tamam mı ?

Böyle bir şeyi ilk defa sizden duyuyorum :D
Şimdi herkezin gözü bir değil. Benim ki hassas kabul ediyorum ancak o kadar telefon kullandım. İyi anlarım bu konudan.

Gözlük kullanıyorum zaten benimde gözüm iyi diyemem ama hiç bir zaman sorun olmadı telefon televizyon. Sadece bir süre monitörümun parlaklığı çok yüksekti ve cidden gözümü yorduğunu hissetmemiştim kontrole gittiğimde farkına vardım ve o zamandan beri parlaklığa dikkat ederim, kullandığım mesafeye de. 5 saat gibi uzun bir süre telefon başında geçirmem genelde, en fazla 1 saat o da oyun oynuyorsam veya bir şey izliyorsam, kısa aralar veririm dışarı çıkıp hava alırım ki sende böyle yapmalısın.

Gözlük kullanıyorum zaten benimde gözüm iyi diyemem ama hiç bir zaman sorun olmadı telefon televizyon. Sadece bir süre monitörümun parlaklığı çok yüksekti ve cidden gözümü yorduğunu hissetmemiştim kontrole gittiğimde farkına vardım ve o zamandan beri parlaklığa dikkat ederim, kullandığım mesafeye de. 5 saat gibi uzun bir süre telefon başında geçirmem genelde, en fazla 1 saat o da oyun oynuyorsam veya bir şey izliyorsam, kısa aralar veririm dışarı çıkıp hava alırım ki sende böyle yapmalısın.
Zaten telefona pek bakmam, bazen film izliyeyim derim ancak 2 saat dayanabilirim. Sonra bırakırım ama o 2 saate zenfone zaten gözümü benden çalmıştır :D 10 dakika gözümde ağrı olur.

Konu biraz geç oldu ama hala almadıysanız biraz büyük ekran gerçekten daha iyi olacaktır. Benim babam da büyük ekran diye alışamam dedi alıştı gayet rahat kullanıyor. Yani iyi telefon olsun küçük olsun diye kötü telefon almasın boşa gitmesin para derim. İphone küçük ama kaliteli bence alınır oda.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı