12000 TL telefon önerisi

Herkes başka bir şey önermiş başka bir tartışma açıp kapatmış. Ortak bir noktada buluşulmamış. Anlaşılan sıkıntısız cihaz yok. Hangisi indirimde denk gelirse al geç yapacağım. J7 Prime'la bozulana kadar devam.
Dostum çünkü herkes telefonu farklı amaçlar için alıyor. Oyun oynayanlar bütçe çok yüksek değilse kameradan kısıp işlemciye verebiliyor gündelik kullanan ve bütçesi normal olan arkadaşlarımıza A serisi yetiyor pili de dayanıyor depo büyük motor çok güçlü değil. Bagzi kardeslerimiz amiral gemisi ister ama bütçeleri yoktur s20 fe s21 fe gibi cihazlara yönelirler. Kullanıma göre değişir. Beğendiğin cihazı al. Kolay kolay pişman olmazsın. Ve benden bir uyarı! Babamın j4 unun hafizasini sistem dosyaları bitirdi. Annemin telefonu da yazılımsal olarak yavaşladı. Bunu her marka yapıyor. Ama s20 fe iyi cihaz çok eski değil. Bu dediğim sorunlar 5-7 yıllık cihazlarda geçerli. Birde telefon bu, bir süre sonra eskiyor hangisini alırsan al bir süre sonra yani birkaç yıl sonra belki yazılımsal yavaşlatma yapabilirler. Arkadaşlar bu nedenle kavga etmiş galiba hepsi telefondan farklı şey bekliyor. Kendimden örnek vereyim bana göre s20f 12t prodan daha iyi bir cihaz. Ben. sade bir telefon isterim. USB 3.2 isterim. Kullanıcıya göre iyi telefon değişir.

Ve eğer telefonu gündelik olarak kullanacaksanız A34 veya S20 FE size yetebilir.

Markalar da orta segmentde bir şeyden mutlaka kısıyorlar. Â34 fena değil S20 FE gorilla 3'lü S21 FE arkası çok kötü plastik. Diyorlar ki bir plastik parçası yerine metal koyacaksan veya iyi bir işlemci istiyorsan 20 - 40 bini vereceksin. Apple'da durum vasat. SE 3 fiyatını biliyorsunuz LCD ekran. Ama dostum sana önerim mağazada cihazları denemen. Â34 S20FE falan filan fiyatlarını hak ediyor. Kötü cihaz zaten arayüzde bile kasar. Ben 12t Pro aldım acele acele denemeden. Birazcık pişmanım.

Son düzenleme:
Dostum çünkü herkes telefonu farklı amaçlar için alıyor. Oyun oynayanlar bütçe çok yüksek değilse kameradan kısıp işlemciye verebiliyor gündelik kullanan ve bütçesi normal olan arkadaşlarımıza a serisi yetiyor pili de dayanıyor depo büyük motor çok güçlü değil. Bazı kardeslerimiz amiral gemisi ister ama bütçeleri yoktur S20 FE S21 FE gibi cihazlara yönelirler. Kullanıma göre değişir. Beğendiğin cihazı al. Kolay kolay pişman olmazsın. Ve benden bir uyarı! Babamın J4 unun hafizasini sistem dosyaları bitirdi. Annemin telefonu da yazılımsal olarak yavaşladı. Bunu her marka yapıyor. Ama S20 FE iyi cihaz çok eski değil. Bu dediğim sorunlar 5-7 yıllık cihazlarda geçerli. Bir de telefon bu, bir süre sonra eskiyor hangisini alırsan al bir süre sonra yani birkaç yıl sonra belki yazılımsal yavaşlatma yapabilirler. Arkadaşlar bu nedenle kavga etmiş galiba hepsi telefondan farklı şey bekliyor. Kendimden örnek vereyim bana göre S20F 12t Pro'dan daha iyi bir cihaz. Ben. Sade bir telefon isterim. USB 3.2 isterim. Kullanıcıya göre iyi telefon değişir.

ve eğer telefonu gündelik olarak kullanacaksanız A34 veya S20 FE size yetebilir.

Markalar da orta segmentde bir şeyden mutlaka kısıyorlar. Â34 fena değil S20 FE gorilla 3'lü S21 FE arkası çok kötü plastik. Diyorlar ki bir plastik parçası yerine metal koyacaksan veya iyi bir işlemci istiyorsan 20 - 40 bini vereceksin. Apple'da durum vasat. SE 3 fiyatını biliyorsunuz LCD ekran. Ama dostum sana önerim mağazada cihazları denemen. Â34 S20FE falan filan fiyatlarını hak ediyor. Kötü cihaz zaten arayüzde bile kasar. Ben 12t Pro aldım acele acele denemeden. Birazcık pişmanım.

Konu açılalı çok olmuştu ama teşekkür ederim yine de. S21FE aldım ben 1 2 güne elime ulaşır.

Yeni konular

Geri
Yukarı