1200TL ekran kartı önerisi

Bütçe
1200TL

luixyn

Centipat
Arkadaşlar şu an kullandığım bilgisayar bayağı bir eski ve bir anda toplayacak bütçem ne yazık ki yok. Elimdeki bütçe 1200 TL civarı ve şu anlık sadece ekran kartı almayı düşünüyorum ve zaman geçtikçe diğer parçaları tek tek alacağım yani oynadığım oyunlar; Valorant, CS:GO, GTA V, PUBG, Apex. Yeni çıkan oyunları da Low'da oynamak isterim bana 1200 TL civarı bir ekran kartı tavsiyesinde bulunabilir misiniz?

Şu an elimdeki sistem;

ASUS H61M-D anakart.
i5 2400S 2.5GHz işlemci.
GT430 ekran kartı.
6 GB DDR3 RAM.

Arkadaşlar şu an kullandığım bilgisayar bayağı bir eski ve bir anda toplayacak bütçe m ne yazık ki yok. Elimdeki bütçe 1200 TL civarı ve şu anlık sadece ekran kartı almayı düşünüyorum ve zaman geçtikçe diğer parçaları tek tek alacağım yani oynadığım oyunlar; Valorant, CS:GO, GTA V, PUBG, Apex. Yeni çıkan oyunları da Low'da oynamak isterim bana 1200 TL civarı bir ekran kartı tavsiyesinde bulunabilir misiniz?

Şu an elimdeki sistem;

ASUS H61M-D anakart.
i5 2400S 2.5GHz işlemci.
GT430 ekran kartı.
6 GB DDR3 RAM.

RX570'de oyunları High'da oynayabilirsin fakat ıslemcin güçsüz olduğu icin darboğaz olur.

işlemci ram anakart al dedin isimlerini yazabilir misin brocum

Eğer istersen 60-70 TL verip anakartı B450 S2H yapabilirsin.

Eğer istersen 60-70 TL verip anakartı B450 S2H yapabilirsin.
bu dediklerini aldığımda şu an en düşük ayarlarda oynadığım max 35 fps aldığım gta5 kaç fps verir?

bu dediklerini aldığımda şu an en düşük ayarlarda oynadığım max 35 fps aldığım gta5 kaç fps verir?
Şu videoya bakabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşlemci RAM anakarta fazla gerek yok onun yerine eğer güç kaynağınız iyise RX 570 alın daha sonradan i7 3770 Falan takarsınız işlemci olarak, RAM olarak da 8 GB daha ekler 12 GB yaparsınız, RX 570 her haliyle Vega 8 yani GT 1030'dan daha iyi performans verir, elindeki işlemci sonunda s ibaresi olduğu için normal i5 2400'ün frekansından kısılmış versiyonu yani birazcık darboğaz olacak %20 falan, ama dert edilecek bir şey değil her türlü GT 1030'dan daha iyi performans verir.

İşlemci RAM anakarta fazla gerek yok onun yerine eğer güç kaynağınız iyise RX 570 alın daha sonradan i7 3770 Falan takarsınız işlemci olarak, RAM olarak da 8 GB daha ekler 12 GB yaparsınız, RX 570 her haliyle Vega 8 yani GT 1030'dan daha iyi performans verir, elindeki işlemci sonunda s ibaresi olduğu için normal i5 2400'ün frekansından kısılmış versiyonu yani birazcık darboğaz olacak %20 falan, ama dert edilecek bir şey değil her türlü GT 1030'dan daha iyi performans verir.
elimdeki psu 300w sanırım yeterli mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı