1200TL ekran kartı önerisi

gizliaadam

Hectopat
Bütçem 1200TL civari Max 1500. ikinci elde RX570 bulabildim sadece doğru dürüst. Sizin önerebileceğiniz neler var? Son çıkan oyunları düşükte oynasam en az yeterli benim için o yüzden gözüm fazla yükseklerde değil.

Hocam Sapphire Pulse ITX var tek fanlı olumlu olumsuz yorum çok gördüm. Kasanın havalandırması çok da iyi değil. Alınır mı?

Cevap bariz alınmaz. Ya kasa yönünde iyileştirme yap ya da çift fanlı soğutması iyi modellere yönel.

Edit kart fiyat açısından bayağı avantajlı ise alınır üstüne kasayı değiştirmen çok daha iyi olacaktır diğer donanımlar içinde + olur.

Hocam Sapphire pulse itx var tek fanlı olumlu olumsuz yorum çok gördüm. Kasanın havalandırması çok da iyi değil. Alınır mı?
Hocam ben o modeli kullanıyorum şuan. Gayette alınır. Isınan bir tarfıda yok. Memnunum.

Benim kasamın havalandırması da baya kötü. Egzoz fanı bile yok.

Cevap bariz alınmaz. Ya kasa yönünde iyileştirme yap ya da çift fanlı soğutması iyi modellere yönel.

Edit kart fiyat açısından bayağı avantajlı ise alınır üstüne kasayı değiştirmen çok daha iyi olacaktır diğer donanımlar içinde + olur.
Sanırım ITX modeli kullandınız. Ne gibi olumsuzluklar gördünüz?

Uzun zamandır RX570 kullanıyordum. 1200-1500 civarına bulabilirsen ve temiz olduğundan emin olursan alabilirsin. Asus Rog Strix alırsan ısınma sorunu da yaşamazsın. Bütçeni 1900 civarına çekersem rog strix satışı yapanlar var. Ben de o civarda koydum mesela ilana.

Kısaca RX570 temiz olursa üzmez.

Uzun zamandır RX570 kullanıyordum. 1200-1500 civarına bulabilirsen ve temiz olduğundan emin olursan alabilirsin. Asus Rog Strix alırsan ısınma sorunu da yaşamazsın. Bütçeni 1900 civarına çekersem rog strix satışı yapanlar var. Ben de o civarda koydum mesela ilana.

Kısaca RX570 temiz olursa üzmez.
4GB'lık bir model ise bu fiyatı yazmanız doğru değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı