120Hz panele sahip gaming laptop tavsiyesi

Anladım klavyede sürekli kullandığım tuşlar değil zaten. Peki Turbo fanlar açıkken mi öyle oluyor.

Aynen ama değişiyor mesela CS:GO'da Turbo fan açmıyorum ama GTA'da açmak şart ya da Fall Guys'ta açmıyorum ama Hitman 2'de açıyorum.
Turbo fan işlemci ısısını etkiliyor 4 derece falan ama ellediğim ısıyı etkilemiyor ama GTA 5'te gerçekten sıcak oluyor, CS:GO'da daha serin.

Doğru söylüyorsunuz fakat 8 GB RAM ile oyun oynanmıyor günümüzde. Örnek Call of Duty Warzone. Bir de onun için bütçe ayırma kısmı da var. 8K fiyatı olan PC'ye 8 GB RAM koymaları da garip.

Lenovo ya ben de baktım bi süre tahminimce ısınma dan kaynaklı droplar sıkça olur gibime geliyor iddalı bir soğutma sistemi yok

Hocam Monster'ın malzeme kalitesi korkutuyor bir tık.

Ryzen mobile işlemcilerin oyun performası hala çok zayıf bir iki seneleri var daha daha güçlü işlemciler çıkarmaları için ondan dolayı tercih etmiyorum
Ryzen mobile işlemcilerin oyun performası hala çok zayıf bir iki seneleri var daha daha güçlü işlemciler çıkarmaları için ondan dolayı tercih etmiyorum.(not:CPU UserBenchmarks - 1263 Processors Compared burdan bakabilirsiniz cpu karşılaştırmalarına)
O 8 GB ram artirilmadan 1 2 yıl gider ayrıca artirilmadan 50 fps üstü cod cyberpunk gibi oyunları da açabiliyor diye de biliyorum .

Yeni konular

Geri
Yukarı