125 kilo askerlik için sorun çıkartır mı?

Hocam var mı bir gelişme
1 yıl erteleme verdi. Kilomu kontrol eden doktorun dediğine göre, 177-180 boyun ideal kilosu 77 kilo civarıymış. Bunun üstüne 30 kg ekleyip, maksimum olman gereken kilo bu dedi. Çok saçma bir kilo değerlendirmesi.
Vücüt geliştirmeci gibi olan birisini kilolusun, kilo ver diyip geri gönderebiliyorlar kısaca. Yağ oranı gibi şeylerin hiçbir önemi yok. Belki vücüt geliştirici olan birini sporcu olarak görüp, ayrıca bir değerlendirme yapıyorlardır.

Zayıflamazsa ne olacak hadi daha fazla kilo alırsa askere gitmemek için.
Benim kilom için, "Senin kilo fazlan çok, seneye de aynı kiloda olursan seneye çürük veririm" tarzında bir şey dedi.
48.5 kilo fazlam varmış. Normalde 3 sene üst üste fazla kilo olunca çürük veriliyor diye biliyorum.

Benim kilom için, "Senin kilo fazlan çok, seneye de aynı kiloda olursan seneye çürük veririm" tarzında bir şey dedi.
48.5 kilo fazlam varmış. Normalde 3 sene üst üste fazla kilo olunca çürük veriliyor diye biliyorum.

Hocam çürük alın gitmeyin en iyisi o 6 ayda kendi işinize bakarsınız. Benim halamın oglu da kilodan muaf oldu gitmediğine çok mutlu o zamanlar 15 aydı.

Hocam çürük alın gitmeyin en iyisi o 6 ayda kendi işinize bakarsınız. Benim halamın oglu da kilodan muaf oldu gitmediğine çok mutlu o zamanlar 15 aydı.
Benim bacaklarımda kilodan kaynaklı kalın varis olduğu için spora başlıcam yakında. Kilo vermediğim sürece gerilemeyecek çünkü. Yoksa 1 yıl daha beklerdim maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı