Askerlik için kilo sınırı sorunu

DenizAteş

Hectopat
Daha fazla  
Askerlik öncesi kilomu eksik yazdırıp askere gittim. Usta birliğine gidince ritim bozukluğu ve kilo fazlalığı sebebi ile hastaneye sevk edildim. Kalbim için hap verdiler. Kilom ıçin ise 3 ay hava değişimi verdiler. 3 ayın sonunda ikamet ettigim ilçede muayene oldum. Doktor 1 ay hava değişimi yazdı. Birliğe git dedi. 4 aylık istirahat sonrası birliğe gittim. Yeniden katilıs muayenesi oldu. Boy-kilo ölçütler. 1.88 boy-126 kilo geldim. +41 kilo fazlan var, yönetmeliğe göre curuksun neden doktor 1 ay verip buraya yolladı seni dediler. Ve yeniden hastaneye sevk edildim. Hastane 3. hava değişimini verdi. 3 ve 1 aylık hava değişimi sonrası yeniden 3 ay hava değişimi alıp eve geldim. Toplam 7 ay hava değişimi almış oldum. Su an boy 1.88- Kilo 129. +44 kilo fazla var. Ayrıca ritim bozukluğu ve nefes darlığı var. Nabzim 140. Kilo ile ilgili mevzuatı sizler ile paylasiyorum. Durumum ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

20170704_100323.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı