125CC SuperSport başlangıç motoru önerisi

Hızı istemiyorum pek A1 almayı düşündüğüm için ayrıca görünüşü hoşuma gidiyor supert Sport'un.

Hocam 125 süpersport veya nakedlar çok çirkin oluyor özellikle teker bakımından çok inceler. 200 CC naked bandında bajaj pulsar öneririm kullandım güzel makine 500CC choper bandında ise biraz eski toprak ama Yamaha virago 535 öneririm çok zevkli makinedir kendisi sesi olsun görünüşü olsun çok mükemmel bayağı insanların ilgisini çeken bir makine eğer daha yüksek bir şey olsun diyorsan Honda hornet 600 de deneyimledim bu makinede canavar mt 7'den daha iyi olduğunuı çok rahat söyleyebilirim çünkü mt 7 2 silindir hornet 4 hem ses hem de tork farkı var ayrıca hornet daha ucuz hornet ile şehir içinde sürüş yapmak zulüm hem ağır bir motor hem de çok çok sesli bir zaman sonra insanın başını ağrıtıyor açıkçası ayrıca dur kalk dur kalk yapmak 600CC veya üstü naked, supersportlara göre değil açıkçası A1 ehliyet almayın tam ehliyet alın güzel yüksek hacimli bir choper çekin hem uzun yol hem de şehir içi rahat bir motor ilk başlarda alışması biraz sancılı olur sokaklarda tır sürüyor gibi falan dönersin ama alışınca da hiç olmayacak deliklere girip çıkarsın. Eğer 18 yaşının altındaysan 18 yaşını bekleyene kadar bir tane downhill bir bisiklet alabilirsin neredeyse bir motor hatta motordan daha keyifli sürmesi şöyle söyleyeyim benim babam yılların motorcusu her türlü motora sahip olup sürmüş bir insan şimdi motor ile uğraşmıyor bisikletler ile uğraşıyor 100K TL'ye bisiklet alıp satıyor yani motordan daha zevkli olduğunu söyleyebilirim.

Hocam 125 süpersport veya nakedlar çok çirkin oluyor özellikle teker bakımından çok inceler. 200 CC naked bandında bajaj pulsar öneririm kullandım güzel makine 500CC choper bandında ise biraz eski toprak ama Yamaha virago 535 öneririm çok zevkli makinedir kendisi sesi olsun görünüşü olsun çok mükemmel bayağı insanların ilgisini çeken bir makine eğer daha yüksek bir şey olsun diyorsan Honda hornet 600 de deneyimledim bu makinede canavar mt 7'den daha iyi olduğunuı çok rahat söyleyebilirim çünkü mt 7 2 silindir hornet 4 hem ses hem de tork farkı var ayrıca hornet daha ucuz hornet ile şehir içinde sürüş yapmak zulüm hem ağır bir motor hem de çok çok sesli bir zaman sonra insanın başını ağrıtıyor açıkçası ayrıca dur kalk dur kalk yapmak 600CC veya üstü naked, supersportlara göre değil açıkçası A1 ehliyet almayın tam ehliyet alın güzel yüksek hacimli bir choper çekin hem uzun yol hem de şehir içi rahat bir motor ilk başlarda alışması biraz sancılı olur sokaklarda tır sürüyor gibi falan dönersin ama alışınca da hiç olmayacak deliklere girip çıkarsın. Eğer 18 yaşının altındaysan 18 yaşını bekleyene kadar bir tane downhill bir bisiklet alabilirsin neredeyse bir motor hatta motordan daha keyifli sürmesi şöyle söyleyeyim benim babam yılların motorcusu her türlü motora sahip olup sürmüş bir insan şimdi motor ile uğraşmıyor bisikletler ile uğraşıyor 100k TL'ye bisiklet alıp satıyor yani motordan daha zevkli olduğunu söyleyebilirim.

Aga 2 sene sonra arabaya geçmeyi düşünüyorum şu an bir motor alıp okula vb. yerleri gitmeyi düşünüyorum bisikletim var fakat fazla yokuşlu yerde olduğum için içim çıkar okula gideseye bisikleti genelde yazın sürüyorum zevkine bu arada uygun fiyatlı bir motor önerebilir misin ben anlıyorum fakat pek iyi değil choperlar her zaman bana ağır geliyor.

Aga 2 sene sonra arabaya geçmeyi düşünüyorum şu an bir motor alıp okula vb. yerleri gitmeyi düşünüyorum bisikletim var fakat fazla yokuşlu yerde olduğum için içim çıkar okula gideseye bisikleti genelde yazın sürüyorum zevkine bu arada uygun fiyatlı bir motor önerebilir misin ben anlıyorum fakat pek iyi değil choperlar her zaman bana ağır geliyor.

Bajaj pulsar güzeldir kullandım başlangıç motorum olmasına rağmen fazla zorlamadı öneririm. Ayrıca yokuş gibi yerleri aşmak için e mtbler var bisiklet için onları öneririm kendimde kullanıyorum yokuşu hiç zorlanmadan çıkıyorum.

Bajaj pulsar güzeldir kullandım başlangıç motorum olmasına rağmen fazla zorlamadı öneririm. Ayrıca yokuş gibi yerleri aşmak için e mtbler var bisiklet için onları öneririm kendimde kullanıyorum yokuşu hiç zorlanmadan çıkıyorum.

Ben hiç düşünmedimde bajaj pulsar gibi motorlar yokuşta zorlanırmı ben hep çıkar kafasındayım. Bu arada bajaj fiyatları uygun sanırım.

Ben hiç düşünmedimde bajaj pulsar gibi motorlar yokuşta zorlanırmı ben hep çıkar kafasındayım. Bu arada bajaj fiyatları uygun sanırım.

Bajajlar genelde kurye motoru olarak kullanır çok yakmaz bayırdada zorlamaz klasik motor fazla kronik sorunu yok bazı kişiler viteslerinde sorun olduğunu söylüyor genellikle 1 ve 3-4 de yaşanıyormuş benim motor kurye çıkmasıydı ben ve önceki sahibi böyle bir sorun yaşamamış.

+ Yazmayı unutmuşumda tam bilmiyorum mtbler nasıl rahat çıkartıyor yarın okuyacağım mesajı.

+ Yazmayı unutmuşumda tam bilmiyorum mtbler nasıl rahat çıkartıyor yarın okuyacağım mesajı.

Mtb derken montain bike demek istediniz herhalde mtb bayır performansı düşük bir bisiklettir genel olarak dağ inişi için tasarlanır ancak yeni nesil mtblerde yüksek diş oranına sahip kaset dişliler kullanılır bu da bayırları kolay aşmayı sağlar e mtbler ise istediğin vitesde al çık kafasındadır araba motor gibi araçların zorlandığı bayırları gözü kapalı zorlanmadan çıkar motor Full açık kullanırsan 60-70 km gider ama sadece bayırlarda motorunu açarsan 200 km bile gider ayrıca bu direk hazır olarak satılan e mtblerde gaz kolu yok pedala destek sistemi var şöyle açıklayayım normal düz yolda gider gibi bayır çıkıyorsunuz zorlanmadan siz 1 pedal atıyorsunuz motor bunu 2 3 pedal olarak tekerleğe yansıtıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı