12600 için sıvı soğutma önerisi

Metehan avcı

Kilopat
Daha fazla  
Gamepower Warcry kasa kullanıyorum.

İşlemcim i5-12600

Sıvı soğutma almak zorunda gibi bir şeyim iki ürün arasında kaldım. Bu fiyat bandında tavsiyelere de açığım yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepower Warcry kasa kullanıyorum.

İşlemcim i5-12600

Sıvı soğutma almak zorunda gibi bir şeyim iki ürün arasında kaldım. Bu fiyat bandında tavsiyelere de açığım yardımcı olursanız sevinirim.

Burada daha ucuz. Ben de kullanıyorum, tavsiye ederim. Yalnız kasanızın ölçülerini kontrol etmenizde fayda var, çünkü Arctic'in radyatörleri daha kalın oluyor.

Burada daha ucuz. Ben de kullanıyorum, tavsiye ederim. Yalnız kasanızın ölçülerini kontrol etmenizde fayda var, çünkü Arctic'in radyatörleri daha kalın oluyor.

10 lira daha üstüne ARGB var :D Fan başına 5 lira.

360 bütçemi çok aşıyor ya ama DeepCool ve 280 arasındaki fiyat yakınlığı bayağı alınabilir duruyor. Sadece yeni piyasaya sürülmüş olması biraz tedirgin edici.
Ben de 12400F ve ileride çıkacak olan 8950X3D için arıyordum. Merak etmeyin güzel bu. Dünle beraber 2 gündür araştırıyorum.

Ben de 12400F ve ileride çıkacak olan 8950X3D için arıyordum. Merak etmeyin güzel bu. Dünle beraber 2 gündür araştırıyorum.
Teşekkür ederim sağolasın

https://www.sinerji.gen.tr/deepcool-le720-wh-360-mm-intel-1700p-amd-uyumlu-sivi-sogutucu-p-47818 Bu ürün hakkında bir fikrin var mı ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı