12V Adressable RGB Header'a 5V Adressable Header Takma

Ve yeniden 190TL😕
119 TL fiyatı gümrük ve kargo fiyatı dahil kaçırmadan al derim ben gümrük ve kargo dahil 220 TL'ye yakın bir fiyata aldım. 4-5 günde Türkiye'ye giriş yapmıştı ama hızlı kargo seçmiştim ve gümrük işlemlerini tamamladıktan 4-5 gün içersinde elime ulaştı yani ortalama 8-10 gün içerisinde ürünü daha kullanamadım 1 haftadır şehir dışındı olduğum için kullandığım zaman gene yazarım rahatsızlık değilde biz ona rgb sevdamız diyelim :)
Ürün kullandım çok basit kurulumu var tek sorunum rgb çalışmıyor yani tek renk bazında renkleri değiştirebiliyorum çoklu renk olarak çalışmıyor kullandığım fan thermaltake pure plus.
Ee o zaman adreslenebilir fanlar adreslenemez rbg fan a dönüşüyor o zaman.Tüm hayallerim yıkıldı.Peki ya bu cihaz ile fanlarınızı Rainbow yani tek renk değilde her rengi sırasıyla gökkuşağı gibi dönen animasyon stilindeki modlara dönüştüremiyor musunuz?Sanırım Asus Aura Sync kullanıyorsunuz ordaki Rainbow modu ile Color Cycling modu aynı görüntüye mi sahip oluyor.

Son düzenleme:
Ve yeniden 190TL😕

Ee o zaman adreslenebilir fanlar adreslenemez rbg fan a dönüşüyor o zaman.Tüm hayallerim yıkıldı.Peki ya bu cihaz ile fanlarınızı Rainbow yani tek renk değilde her rengi sırasıyla gökkuşağı gibi dönen animasyon stilindeki modlara dönüştüremiyor musunuz?Sanırım Asus Aura Sync kullanıyorsunuz ordaki Rainbow modu ile Color Cycling modu aynı görüntüye mi sahip oluyor.
Aynen dediğin gibi oluyor sırf o yüzden anakart ve işlemciyi değiştirmek zorunda kalıcam gibi :)
Wawe moduna alınca bütün ışıkları sönüyor diğer modlardada tek renk olarak yanıyor dönen animasyonlar falan yalan oluyo evet.

Aynen dediğin gibi oluyor sırf o yüzden anakart ve işlemciyi değiştirmek zorunda kalıcam gibi :)
Wawe moduna alınca bütün ışıkları sönüyor diğer modlardada tek renk olarak yanıyor dönen animasyonlar falan yalan oluyo evet.
Deliricem tam çözüm buldum hayalimdeki kasa kusursuzca oluşuyor diyorum yine bir sıkıntı çıkıyor.Niye USB gibi universal bir soket kullanılmamış anlayamıyorum.Cooler Master'ın ürünleri anakartın üstündeki USB soketine de takılabiliyor.Ama diğer markalarınki hayır.

5v kanalı adreslenebilir rgb destekli 12v kanalı ise sadece rgb desteği var bilginiz olsun.
Onu biliyoruz zaten kardeşim.Biz 3-pin 5v ürünlerimizi 4-pin 12v soketlerimizde çalıştırmaya çalışıyoruz zaten.
Acaba farklı Anakart ve kontrolcü de farklı bir işlem olur mu diye düşünüyorum ama zayıf gibi ,
Yinede bu ürünü temin edip sonucu görmek istiyorum.
Bende alacağım kasanın fanları ile deneyeceğim.Fanlar adreslenebilirlik özelliğinin kaybetsede iade etmem o haliyle kullanıcam.
Umarım Xigmatek'in fanları ile tam özelliklikli kullanırım diye umuyorum inşallah .Thermaltake Ring eski bir fan modeli olduğundan kaynaklı olabilir diye düşünüyorum.

Benim kullanmak istediğim sistem durumu ise şöyle ,
Kasamda bağlı olan kontrolcü msi Bu ürün.

Anankartım msi b450 tomahawk.
Argb fanlarım kontrolcüye bağlı.
Kontrolcüden çıkan data kablosunun ucu malesefki 3pin ve anakartıma doğrudan bağlantı yapamadığım için arada bunu köprü olarak kullanacağım.
Siparişi geçtim geldiğinde sonucu paylaşırım.

Benim kullanmak istediğim sistem durumu ise şöyle ,
Kasamda bağlı olan kontrolcü msi Bu ürün.

Anankartım msi b450 tomahawk.
Argb fanlarım kontrolcüye bağlı.
Kontrolcüden çıkan data kablosunun ucu malesefki 3pin ve anakartıma doğrudan bağlantı yapamadığım için arada bunu köprü olarak kullanacağım.
Siparişi geçtim geldiğinde sonucu paylaşırım.
Denediniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı