13.000₺ telefon tavsiyesi

at4k4n.exe

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Şuan Poco F4 almayı düşünüyorum. Oyun oynamayacağım, beni uzun süre (6-8 yıl) götürsün yeter. Tercihim Snapdragon işlemcili olsun mümkünse. Önerilerinizi bekliyorum.

Şu an POCO F4 almayı düşünüyorum. Oyun oynamayacağım, beni uzun süre (6-8 yıl) götürsün yeter. Tercihim Snapdragon işlemcili olsun mümkünse. Önerilerinizi bekliyorum.

Cihaz 2022'de çıkmış hocam 6-8 sene götürceğini hiç sanmam. Bu bütçelerde ikinci ele yönebilirisniz.

Hocam zaten oyun oynamayacağım. Arada hocaların attığı ders pdf dosyalarına bakacağım, bir de arama için kullanacağım. Bu bütçeye daha iyisi var mıdır?

Hocam zaten oyun oynamayacağım. Arada hocaların attığı ders pdf dosyalarına bakacağım, bir de arama için kullanacağım. Bu bütçeye daha iyisi var mıdır?
Uzun süre çok iyi performans verecek daha iyi bir cihaz o bütçede yok. Poco f4 en iyi tercih olur. Yurtdışı olarak birkaç cihaz önerebilirim.

6-8 yıl güzel hedef ama inandırıcı değil yani telefonu hiç değişmezseniz 6-8 değil 10 yıl gider temiz kullanırsanız. Ama ileride illahi değişirsiniz.

Sorunuza gelecek olursak ikinci el S21FE alabilirsin. Onun yanında A54 veya ikinci el Xiaomi 13T alabilirsin.

13T yazdığım Samsung modellerinden daha iyi.

Uzun süre çok iyi performans verecek daha iyi bir cihaz o bütçede yok. POCO F4 en iyi tercih olur. Yurt dışı olarak birkaç cihaz önerebilirim.

Yanlışsın.

İkinci el tarafına yönelirsen ona göre tavsiye verebilirim

Uzun süre çok iyi performans verecek daha iyi bir cihaz o bütçede yok. Poco f4 en iyi tercih olur. Yurtdışı olarak birkaç cihaz önerebilirim.
Hocamikinci el ve yurtdışı düşünmüyorum. Temiz ikinci el cihazlara bizimkiler sıcak bakmıyor. Yurtdışinda da 31k IMEI ücreti var maalesef.

Geri
Yukarı