13.000 TL laptop önerisi

Leandro

Centipat
Daha fazla  
Birazdan satin alacağım ama kararsizim.

Acer Nitro ekran karti watt degerinin Lenovo'dan dusuk oldugunu biliyorum.

Lenovo'nun da 135W yetersizlik olayini biliyorum lakin su iki seçenekten bana en mantiklisini soyler misiniz?
Cok oyun oynayan biriyim.

Pişman olmaya hazır ol alacaksan. Adaptör yetmiyor fişe takılıyken bataryadan güç çekiyor ve şarj azalıyor. Bu işlemleri yaparken de anlık FPS dropları yanında hediye. Ya 170 watt adaptöre sahip bir Lenovo alacaksın ya da hiç bulasmayacaksin.

Lenovo'nun da 135W yetersizlik olayini biliyorum lakin su iki seçenekten bana en mantiklisini soyler misiniz?

3050 laptoplar bence çok kötü 4 GB VRAM koyuyolar. Oyunlarda yüksek grafiklere alınca ciddi bir FPS düşüşü oluyor.

Nitro uzmez pil suresi de yuksektir. Kasasi ve klavyesinin plastigini begenmeyebilirisin. Satin almadan once Teknosa vb. marketlere bakip al bence Lenovo'nun klavyesi ve ekrani daha iyidir fakat pil suresi daha az gider.

Tamam sen DLSS var diye 3050 alabilirsin ama 2-3 seneye VRAM geliyor diye konuşma.

Yav be cahil, paramı var millet 3060, 3070 alsın.
3050 ve 3060 arasında en az 4-5k fiyat var.
Bu devirde aynı fiyatlara 1650 ve 3050 alınabiliyor, aynı fiyata bulmuşken 3050 almak daha makbuldür herhalde.

Babanın parasını yiyip VRAM diye ağlama burada.

Yeni konular

Geri
Yukarı