13.000 TL RTX ekran kartlı laptop tavsiyesi

Bütçe
13000
İş adamı değilim, Yaşlı Hastalıkları uzmanıyım. Laptobu ortağı olduğum bir ajans için aldım. 17" daha iyi bir modeli önerin, Monster'ı geri vereyim onu alayım.
24" monitörlü masaüstünden geçeceğim için ben de 17.3 konusunda ısrarcı davranmıştım. Sadece Monster vardı 17.3" laptoplarda. Aldım,aşırı ışık sızması sebebiyle ertesi gün iade ettim. 15.6" istemeyince kriterlere uyan bilgisayar kalmıyor ve cidden gereksiz büyük ve ağırlar. En cazip modelleri görmezden gelmek yerine 2. monitör alacağım,alacaklara da tavsiyem odur hocam.

24" monitörlü masaüstünden geçeceğim için ben de 17.3 konusunda ısrarcı davranmıştım. Sadece Monster vardı 17.3" laptoplarda. Aldım,aşırı ışık sızması sebebiyle ertesi gün iade ettim. 15.6" istemeyince kriterlere uyan bilgisayar kalmıyor ve cidden gereksiz büyük ve ağırlar. En cazip modelleri görmezden gelmek yerine 2. monitör alacağım,alacaklara da tavsiyem odur hocam.
Haklı olabilirsin. Ama All in One bir çözüm lazım bana. Stajyer için aldım. Hem iş yapsın hem de evine götürsün şeklinde....

1000 lira daha ekleme durumunuz olursa MSI GF65 Thin alın. (RTX 3060) MUX Switch ve performansı ile soğutması oldukça iyi. 1000 lira daha eklemeyemiyorsanız HP Omen ama ondaki 8 GB RAM çift kanal. 16 yapmak için çift 8 GB RAM almanız gerekecek, ekstra masraf. Ayrıca MUX Switch yok.

Sen benim aldığım laptop le aynı özellikte olan bir laptpbu ucuza bul sana o laptobu hediye edeyim? 1 saatin var.

Eğer önemli olan o işlemciye sahip olması ise aynı işlemci ve aynı ekran kartlı iki cihaz bırakıyorum. Size ulaşabileceğim mail adresi vs bırakırsanız hediyemi en kisa zamanda almak isterim. Bu inceliğiniz ve verdiğiniz sözün arkasında durmanızı da ayakta alkışlarım.

Not: Casper asla alınmaz bu fiyat aralığında, yatırım tavsiyesi değildir yani!

Eğer önemli olan o işlemciye sahip olması ise aynı işlemci ve aynı ekran kartlı iki cihaz bırakıyorum. Size ulaşabileceğim mail adresi vs bırakırsanız hediyemi en kisa zamanda almak isterim. Bu inceliğiniz ve verdiğiniz sözün arkasında durmanızı da ayakta alkışlarım.

Not: Casper asla alınmaz bu fiyat aralığında, yatırım tavsiyesi değildir yani!
17" olanını bulalım. Bana 17" lazım. Bul , gel al hediyeni hatta istersen IBAN gönder. Son 12 dakika.

Hocam oyun oynarken 14 inç küçük gelmiyor mu?
@yiange28
Oyun oynamıyorum hocam. İşimle alakalı çalışma yaparken ve yazılım vs öğrenmeye çalışırken yeterli geliyor. Hafif ve taşınabilir olduğu için kucağımda kullanıyorum. Klavyesi de numpad olmadığı için de klavye ve mousepad merkezli, klavyesi de güzel ve yazması hoş. Şimdi büyük monitör sipariş verdim. Ona geçeceğim. Oyun için kullanmıyorum. Sizi yanılttıysam özür dilerim.

Al hocam daha ucuzu.

Ayrıca işlemcisi aynı 17.3 inç dediğiniz gibi ekran kartına da çok takılmadim yüzde 5 civarı performans farkı var, o da inanın abra olmasındansa msi olmasına değer .
Aynı ürün bu. Komik adam. RAM'i 16GB yapınca benim alet ortaya çıkıyor. Komiksiniz gerçekten ya.... 🤣 🤣 🤣 🤣
Ram 450 lira civarı 12750 falan yapar ki yine 13.000 liradan ucuza geliyor. Aynı işlemci dedin buldum bu kez aynı ekran boyutu dedin ben de gönlün kalmasın diye senin cihazın aynısını daha ucuza buldum. Diyelim o da olmazsa msi var. İstersen konudaki herkese soralım hediye veririm sözünüzü yerine getirmeniz gerekiyor mu gerekmiyor mu herkes karar versin:)

Oyun oynamıyorum hocam. İşimle alakalı çalışma yaparken ve yazılım vs öğrenmeye çalışırken yeterli geliyor. Hafif ve taşınabilir olduğu için kucağımda kullanıyorum. Klavyesi de numpad olmadığı için de klavye ve mousepad merkezli, klavyesi de güzel ve yazması hoş. Şimdi büyük monitör sipariş verdim. Ona geçeceğim. Oyun için kullanmıyorum. Sizi yanılttıysam özür dilerim.
Tamamdır hocam teşekkürler ben oyun oynuyorsunuz sandım. Onun dışında o modeli çok inceledim kalitesini vs. biliyorum. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı