13.6 güncellemesinden sonra LoL skin çalışmamaya başladı

O nedir bizi biraz aydınlatır mısın?

Tâbi öncelikle killerskins LoL'u modlamak amaçlı Custom skins Custom maps Custom huds ve oyun içeriğine dair içerikler var indirmesi kurması kullanması basit videosu var YouTube üzerinden bakabilirsiniz size şöyle bir özet vereyim dediğim gibi herhangi bir kostümü modluyolar rengi atıyorum kırmızı ise mavi mod renkleri var çeşit çeşit içerikler var ben karlı haritayı kullanmayı çok seviyorum arada bir oyunu güzelleştiriyor ama her zaman dediğim gibi orijinal hali her zaman daha iyi bir de komik ve değişik kostümler var siteye bakabilirsin.

Güvenilir galiba ama ben oyundaki normal kostümleri bulamadım hep böyle hayran yapımı gelmesini isteyeceğimiz "tekerlekli sandalyede Yasuo" gibi kostümler var 😄. Normal kostümleri nereden bulabiliriz. Lolskin ne güzeldi ya sade ve basit gitmesi çok üzücü oldu.

Senin için gece araştırma yapacağım zamanında LoL'de rurf geldiğinde bildiğiniz gibi "takviye" tuşu vardı herkese kostüm veriyordu bir maçlık ve fazladan mavi öz sağlıyordu 650RP mi 350RP mi ne öyle bir fiyatı vardı bende hilesini bulmuştum yeni yamayla fixlenmişti bozulmuştu kaynak kodlarindan kendim kodladım ama lolskin biraz değil epey karmaşık onu arkadaşlarımla bir konuşup yapabileceğimiz bir şey var mi diye varsa deneriz sade basit kostümler için lolskinden başka bir şey pek yoktu ama dediğim gibi gece bakacağım.

LoL skinden ban yeniyordu onu bitirmişlerdi diye biliyorum zaten.
LoL skin hiçbir zaman kasıtlı ban sebebi olmadı. Oyun içinde kullanıyorum demediğiniz sürece sorun yok. 3 yıldır kullanıyorum bir sorun göremedim. Ayrıca West'te oynuyorum. Yabancı sunucularda LoL skin serbest.

Her yamadan sonra LoL Skin programının güncellenmesi gerek, her patch ile fix yiyor çünkü. Yeni sürümünü bekleyin çıkınca kullanırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı