13. Cuma serisi iyi mi ve nereden başlanmalı?

Aliosman Avci

Hectopat
Merhaba arkadaşlar 13.cuma izlemeyi düşünüyorum film iyi mi iyi korkutur mu ve seriye 2008 yılında çıkan film ile başlasam olur mu yoksa 1980'lerdeki ilk filmden mi başlamalıyım.
Merhaba arkadaşlar 13.cuma izlemeyi düşünüyorum film iyi mi iyi korkutur mu ve seriye 2008 yılında çıkan film ile başlasam olur mu yoksa 1980'lerdeki ilk filmden mi başlamalıyım.

Bir de cinli falan mı dizi.

Hocam hangi filminden başlamalıyım.
1980 olandan başla, çünkü asıl hikayenin nasıl başladığını, Jason'u neden gelip milleti öldürdüğünün asıl sebebi var. Dizide cin falan yok. İlk filmini izle ondan sonraki 1981 1982 yapımlarından falan da izle, ondan sonrasını meraklı değilsen izlemene gerek yok ama izlersen Jason'u maske değişimlerini görebilirsin. En son filmi iyi gibiydi oynayan çıplak hatun daha güzeldi. Sana ufak bir tüyo, o film serisindeki filmlerin bir tanesinde Jason gerçek Jason değil. 😉

Son düzenleyen: Moderatör:
1980 olandan başla, çünkü asıl hikayenin nasıl başladığını, Jason'u neden gelip milleti öldürdüğünün asıl sebebi var. Dizide cin falan yok. İlk filmini izle ondan sonraki 1981 1982 yapımlarından falan da izle, ondan sonrasını meraklı değilsen izlemene gerek yok ama izlersen Jason'u maske değişimlerini görebilirsin. En son filmi iyi gibiydi oynayan çıplak hatun daha güzeldi. Sana ufak bir tüyor, o film serisindeki filmlerin bir tanesinde jason gerçek jason değil. 😉

Film hakkında spoiler var izlemediyseniz okumayınız.
hocam ilk fimde katil Jason'un annesiydi. Ondan mı bahsediyorsunuz yoksa kaçırdığım başka bir detay mı var?

Film hakkında spoiler var izlemediyseniz okumayınız.
hocam ilk fimde katil Jason'un annesiydi. Ondan mı bahsediyorsunuz yoksa kaçırdığım başka bir detay mı var?
Evet hocam, Jason aslında o gün annesinin o kız tarafından öldüğünü gördüğü için sonraki filmde direk o kızın evine gidip onu öldürüyordu, ondan bahsetmiştim.

Geri
Yukarı