13 yaş için banka kartı önerisi

Akbank yaş tutmuyor. Ayrıca bugün ilk imzaya gbp aktardım. Tek gereken döviz hesabı açtırmak.

Tutuyor bir arkadaşım var 12 yaşında açtırdı döviz hesabınıda direkt mobilden açabiliyor. Bende açtığımda sormuştum yaş limiti ne diye bana da yaş sınırı yok demişlerdi.

Hayır kendi adına eminim.
Akbank 16-26 yaş arasındaki gençler için Akbank Exi 26 hizmetiyle hesap açma imkanı sunuyor. Bu kartla nakit para çekebiliyor, belirlenen limit kadar harcama yapabiliyorsunuz. Neo Exi 26 Hesap olarak da adlandırılan bu hesapla Akbank, havale yaparken masraf ödememe seçeneği sunuyor. Ayrıca bankanın talep ettiği şartların sağlanması durumunda kredi kartı alma imkanı da var.

Akbank 16-26 yaş arasındaki gençler için Akbank exi 26 hizmetiyle hesap açma imkanı sunuyor. Bu kartla nakit para çekebiliyor, belirlenen limit kadar harcama yapabiliyorsunuz. Neo exi 26 hesap olarak da adlandırılan bu hesapla Akbank, havale yaparken masraf ödememe seçeneği sunuyor. Ayrıca bankanın talep ettiği şartların sağlanması durumunda kredi kartı alma imkanı da var.

Hocam internette hiçbir yerde yazmıyor oda araştırmış zamanında. Normal banka kartı hiçbir kısıtlaması yok.

Geri
Yukarı