13 yaşında 1.50 boy nasıl?

Az da yesem çok da yesem belirli bir süre kilom artmıyor ve birden 4 kilo falan alıyorum. Gastritim ve reflu var bunların etkisi olabilir mi?

Olabilir hocam geçmiş olsun. Kilo alman için doktora başvurabilirsin. Beslenme programını falan değiştirirsen eğer kilo alabilirsin. Çünkü cidden olmanız gereken kilonun bayağı aşağındasınız. Yukarıda attım ama 50 kilo falan ideal kilonuz.

Az yediğimi düşünmüyorum. Benden daha az yiyip benden çok daha kilolu ve uzun kuzenlerim var. Garip açıkçası.

Son düzenleyen: Moderatör:
13 yaşındayım, boyum 1.50 ve kilom 32. başlıktan da anlayacağınız üzere sürekli bu şekilde dalga geçiyorlar. Nasıl uzarım ya da uzayabilir miyim? Biraz gülünç oldu ama olsun. İyi günler.

Eh işte. Ortalamadasın ama ellerini yukariya dogru esneyip sıçrarsan ve bunu her gün 15 20 dk tekrarlarsan 1 ayda 1cm fazla uziyabilirsin. Ergenlik çagındasın sonuçta.

Olabilir hocam geçmiş olsun. Kilo alman için doktora başvurabilirsin. Beslenme programını falan değiştirirsen eğer kilo alabilirsin. Çünkü cidden olmanız gereken kilonun bayağı aşağındasınız. Yukarıda attım ama 50 kilo falan ideal kilonuz.
Dokturumun yazdığı yoğun bir süt içtim birkaç ay boyunca. O da etki etmedi.

13 yaşındayım, boyum 1.50 ve kilom 32. başlıktan da anlayacağınız üzere sürekli bu şekilde dalga geçiyorlar. Nasıl uzarım ya da uzayabilir miyim? Biraz gülünç oldu ama olsun. İyi günler.

Boyun biraz kısa ve kilon gerçekten çok az, benim kardeşim 12 yaşında ve 156 CM 41 kilo.

Ben 13 yaşındayım 8. sınıf olacagım bu sene boyum 1.65 arkadaşlarıma göre kısa kalıyorum ve okuldaki herkes erken erken ergenlıge gırmıs sanada tavsiyem şu ben her zaman geç yaatarım 10 saat bilgisayar oynarım kamburum ama yine de bence boyum orta yani genetigin uzunsa uzun oluyorsun bence.

Geri
Yukarı