13 yaşında boy nasıl uzar?

turkmongol

Decapat
Yaşım 13 nedense boyumu nasıl uzatabilirim ? Hiç başınızdan uzama hikayeleri geçiyormu yardım eder misiniz? Kafaya taktım nedense kompleks yapmaya başladım buda çok rahatsız ediyor nedense.

Son düzenleyen: Moderatör:
Spor yap, geçmişe dönebilsem bol bol yüzerdim.

Yüzme, basketbol gibi sporlar kasları uzunlamasına geliştirir bu da boy uzamasını destekler ve harika bir vücut görünüm olur.

Senin yapabileceğin fazla bir şey yok ama dengeli beslenme, düzenli uyku, stresten uzak durmak gibi faktörler uzamana yardımcı olabilir. Boy uzaması 20’li yaşlara kadar devam edececektir. Şimdi bunu kafana takma.

Yaşım 13 nedense boyumu nasıl uzatabilirim ? Hiç başınızdan uzama hikayeleri geçiyormu yardım eder misiniz? Kafaya taktım nedense kompleks yapmaya başladım buda çok rahatsız ediyor nedense.
Benim kardeşim lise 3 te hep kısaydı bi anda uzadı yanında küçücük kalıyorum.O yüzden dert etme beslenmene dikkat et süt ürünlerini bol tüket.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı