13 yaşında 1.75 boy normal mi?

Taktığı muhabbetlere bak ya,
15 17 yaşında ergenler gelir şimdi
'ben senin yaşında şöyleydim laynnnn'
Lisede hayatın gerçekleri yüzlerine vurmuş sanki depresyonden ayağa kalkmıyorlar :D
15 yaşımda şu çocukların cehaletini gördükçe acıyorum.
Kardeşim bak 13 14 15 16 bunlar yaş çevresi yani yaşıt çevre hatırlatma yapmak istiyorum ben 15 yaşındayım 13 14 16 yaş bir farkı yok yada çok az bir farkı var. Yani yaşıt sayılıyorsun.
Ama bu ergenlik dönemi olduğu için 2 3 yıldan biraz fark olabiliyor, Ama sen anlaşabildiğin insanla takıl seni kendimden küçük görmüyorum sen 13 yaşındasın ben 15 yaşındayım aramızda bir yaş farkı yok ruhsal olarak.
Bunu hatırlatmak istedim, artık çıldırma noktasına geldim. Keşke diyorum millet gibi gerçekçi düşünsem. Ama çok hayali bir aklım var sosyalleşmem gerek galiba. Anksiyete ilaçlarını alsaydım keşke

Son düzenleyen: Moderatör:
Taktığı muhabbetlere bak ya,
15 17 yaşında ergenler gelir şimdi
'Ben senin yaşında şöyleydim laynnnn'
Lisede hayatın gerçekleri yüzlerine vurmuş sanki depresyonden ayağa kalkmıyorlar :D
15 yaşımda şu çocukların cehaletini gördükçe acıyorum.
Kardeşim bak 13 14 15 16 bunlar yaş çevresi yani yaşıt çevre hatırlatma yapmak istiyorum ben 15 yaşındayım 13 14 16 yaş bir farkı yok ya da çok az bir farkı var. Yani yaşıt sayılıyorsun.
Ama bu ergenlik dönemi olduğu için 2-3 yıldan biraz fark olabiliyor, Ama sen anlaşabildiğin insanla takıl seni kendimden küçük görmüyorum sen 13 yaşındasın ben 15 yaşındayım aramızda bir yaş farkı yok ruhsal olarak.
Bunu hatırlatmak istedim, artık çıldırma noktasına geldim. Keşke diyorum millet gibi gerçekçi düşünsem. Ama çok hayali bir aklım var sosyalleşmem gerek galiba. Anksiyete ilaçlarını alsaydım keşke.

Ne anlatiyon hiçbir şey anlaşılmıyor.

13 yaşındayken 1.67 falandım ben sen spora falan başla bu yaşta bu boy ileride devam edersen spor gibi işlere eline su dökülmez agam.
Basket dışı boy pek işe yaramıyor ve arkadaşın boyu 188-190 geçmez gibi ergenliğe girdiyse ve o boy da baskette çok işe yaramaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı