13 yaşında 44 numara ayakkabı giymek normal mi?

Arkadaşlar; yaşım 13, ayakkabı numaram 43.5-44 arası, boyum 1.78. sizce normal mi çok mu büyük?
Basketbol falanda oynamıyorum.
Hocam, koca ayak mı oluyonuz yoksa. 😀
Ben 15 yaşındayım daha ayakkabı numaram 40'ı geçmedi.
Sonuçta şakadan bir yana herkes farklıdır, kimisinin numarası fazladır, kimisinin az.

Sonuçta şakadan bir yana herkes farklıdır, kimisinin numarası fazladır, kimisinin az.

Hocam sülalede kimse uzun değil sülalenin en uzunu 1.76 onu da ben geçtim ayak konusunda haklı olabilirsiniz :D

ayak 14 15 ten sonra büyümez en hızlı ve ilk büyüyen uzuv ayaklardır boyunuz kısaysa ayağınızda küçük olur

16 yaşındayım boyum 1.83 kilom 74 ayakkabı numaram 45 bu genden gene göre değişkenlik gösteren bir şey aslında bazıları 13 yaşında 140 oluyor yada kilosu 30-40 oluyor.

Arkadaşlar; yaşım 13, ayakkabı numaram 43.5-44 arası, boyum 1.78. sizce normal mi çok mu büyük?
Basketbol falanda oynamıyorum.
Ayrıca kilom 55 az mı?

Ben de 43 falan giyiyorum boyum 178 falan fakat yaşım 15. kilon dışında normal. Benim kilom 80 ve yaşıtlarım da 70-80 falan boy aynı olanların. Kilo almanıza gerektirecek durum yok fakat çubuk kraker gibi gözükürsünüz :d

Ergenlik döneminde kişiden kişiye bağlı olarak önce ayaklar uzar. Ayağı 45,5 olup gelişimini tamamlamıştır muhtemelen yada 1 2 numara daha uzayıp öyle tamamlar. Boyu uzamaya devam etse de orantılı bir şey olmadığı için ayak numarası sabit kalacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı