13 yaşında futbol okuluna yazılmak doğru mu?

leo4141

Zeptopat
Daha fazla  
13 yaşındayım ve bu yaştan itibaren hayalini kurduğum futbolculuk için futbol okuluna yazıldım, kendimi geliştirip altyapı seçmelerine girmek için fakat doğru olanı yapıyor muyum, yoksa yolun başında yanlış bir şey mi yapıyorum? Emin değilim ve riske atmamak için size de soruyorum, doğru olanı yapıyor muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öğrenmenin yaşı olmaz ben yaklaşık 6 yaşından beri voleybol oynuyorum avantajlı mıyım avantajlıyım ama çok daha geç başlayıp şu anda profesyonel oynayan tanıdıklarım var.

Azimli olursanız her şeyi yaparsınız 11 yaşında müziğe başladım çok çalıştım ve şu anda öğretmenlerimin tavsiyesi üzerine voleybolumu 2. plana atıp güzel sanatlara hazırlanıyorum isterseniz her şeyi yaparsınız.

Ben bilmem ama hayaliniz futbolcu olmaksa %98 olamayacaksınız çünkü Türkiye'de her 10 erkek çocuğa ne olmak istiyorsun dediğinde 8'i futbolcu diyor.

Ama sıkı çalışıp gayret edersen olabilirsin.

Ben bilmem ama hayaliniz futbolcu olmaksa %98 olamayacaksınız çünkü Türkiye'de her 10 erkek çocuğa ne olmak istiyorsun dediğinde 8'i futbolcu diyor.

Hocam istemekle olmuyor ki çalışırsa futbolcuda olur Cumhurbaşkanı'da olur önemli olan hem istemek hem de pes etmeden çalışmak.

Geri
Yukarı