13 Yaşında Nerede Çalışılır?

13 yaş çok erken bana kalırsa. Kimsenin ayda 1000 TL vereceğini sanmam. Ancak harçlık dediğimiz bir şekilde 200 TL verebilirler. Dediğin paralar bir asgari ücret, eleman çalıştırması daha mantıklı olabilir. Bana kalırsa şu an çalışmanız pek uygun değil o çalışma zorluğunu kaldıramayabilirsiniz. Göründüğü gibi değildir :) sizin için en iyisi arkadaşlarınızla, oyun oynayarak vakit geçirmektir :)
biz Amerika'da değiliz bizim için eğlenmek zor bu yaşlarda ailemin geçimine katkı sağlamayı düşünüyorum ben bu yaşta ya da gelecekte nasıl geçinebilirim çünkü biz Türkiye'de yaşıyoruz ve bunları bu yaşta düşünmek zorunda kalıyoruz :)

13 yaş çok erken bana kalırsa. Kimsenin ayda 1000 TL vereceğini sanmam. Ancak harçlık dediğimiz bir şekilde 200 TL verebilirler. Dediğin paralar bir asgari ücret, eleman çalıştırması daha mantıklı olabilir. Bana kalırsa şu an çalışmanız pek uygun değil o çalışma zorluğunu kaldıramayabilirsiniz. Göründüğü gibi değildir :) sizin için en iyisi arkadaşlarınızla, oyun oynayarak vakit geçir.

O kadar kolay mı sanıyorsun arkadaşlarımla oynamak için fazla büyüdüm Türkiye şartlarında yani babam eve zor para getiriyor ve 3000 TL kazanıyor ayda ve bu yetmiyor ürünlerin fiyatları tavan yapmış benim çocukluğum 7 yaşında bitti bile.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı