13 yaşında vücut geliştirmek için öneriler

Jake The Dog

Femtopat
14 yaşıma gireceğim, yaklaşık 3 ay bir spor salonuna yazıldım ama ara vermek zorunda kaldım. Vücut ölçülerime gelirsek; kollarım 28 Cm'den 31 Cm'e yükseldi, belim 60 cm, omuzlarım 100 cm, göğüslerim 85 cm, kilom 59, boyum ise 171. Bu sonuçlar normal mi? Tekrardan spora başlayacağım ancak bir süre evde yapmak zorunda kalacağım. Evde hangi hareketleri yapmamı önerirsiniz? Evde 5 kiloluk 2 tane dumbell var ve protein barları hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben almayı düşünüyorum ancak hangi markayı tercih etme konusunda kararsızım, yardımcı olursanız sevinirim.

14 yaşıma gireceğim, yaklaşık 3 ay bir spor salonuna yazıldım ama ara vermek zorunda kaldım. Vücut ölçülerime gelirsek; kollarım 28 Cm'den 31 Cm'e yükseldi, belim 60 cm, omuzlarım 100 cm, göğüslerim 85 cm, kilom 59, boyum ise 171. Bu sonuçlar normal mi? Tekrardan spora başlayacağım ancak bir süre evde yapmak zorunda kalacağım. Evde hangi hareketleri yapmamı önerirsiniz? Evde 5 kiloluk 2 tane dumbell var ve protein barları hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben almayı düşünüyorum ancak hangi markayı tercih etme konusunda kararsızım, yardımcı olursanız sevinirim.
LGS'ye çalış boş ver bunları sen.

Artı -1 Eksi
Dostum yanlış anlama ama bu yaşında cidden fazla üstüne düşmene gerek yok. Sadece şınav, barfiks ve squat ile gayet yeterli şekilde çalışabilirsin. Vücudun daha gelişmesini tamamlamadığı için vücut, gelişmek ile meşgul.

14 yaşıma gireceğim, yaklaşık 3 ay bir spor salonuna yazıldım ama ara vermek zorunda kaldım. Vücut ölçülerime gelirsek; kollarım 28 Cm'den 31 Cm'e yükseldi, belim 60 cm, omuzlarım 100 cm, göğüslerim 85 cm, kilom 59, boyum ise 171. bu sonuçlar normal mi? Tekrardan spora başlayacağım ancak bir süre evde yapmak zorunda kalacağım. Evde hangi hareketleri yapmamı önerirsiniz? Evde 5 kiloluk 2 tane dumbell var ve protein barları hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben almayı düşünüyorum ancak hangi markayı tercih etme konusunda kararsızım, yardımcı olursanız sevinirim.

Bende 13 yaşımdayım sağlıklı beslen ben her gün toplam 100 şınav 1.30 dk plank yapıyorum 5 KG dambılla çalışıyorum bence sende benim gibi yap ben hiç spor salonuna 4 ayda gitmedim kol 27 Cm'den 30'a bel 79'den 72'ye düştü boy 164 kilo 51 şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı