130.000 TL'ye kadar 2. el araba tavsiyeleri

Hocam internette bir ton araba var, 5-10 tane beğendiğim araç var. Fakat benim korkum 2. elde yapılan her türlü sahtekarlık. Bilmiyorum bunun içimizi rahatlatacak garantili bir yolu var mı diye. Şerefsizler öyle şeyler yapıyor ki ekspertizler bile anlamıyor.

Hocam dikkatli olun bir kere düşerseniz çıkmanız zor olur.

Hocam internette bir ton araba var, 5-10 tane beğendiğim araç var. Fakat benim korkum 2. elde yapılan her türlü sahtekarlık. Bilmiyorum bunun içimizi rahatlatacak garantili bir yolu var mı diye. Şerefsizler öyle şeyler yapıyor ki ekspertizler bile anlamıyor..
Sen bana beğendiklerini at hocam. Bir bakayım.

Sen bana beğendiklerini at hocam. Bir bakayım.

Megane alınmaz. Km gerçek olmadığına emin değilim. Yarın sorgulayınca atarım. (Günahlarına girmek istemem ama inandırıcı gelmedi, sorgulayınca yazacağım)
İlk Fiesta içime sinmedi. Attıklarından sadece 2. olan alınır.

Megane alınmaz. Km gerçek olmadığına emin değilim. Yarın sorgulayınca atarım. (Günahlarına girmek istemem ama inandırıcı gelmedi, sorgulayınca yazacağım)
İlk Fiesta içime sinmedi. Attıklarından sadece 2. olan alınır.

Bu nasıl sizce?

Bu nasıl sizce?
2013 fiyatına 2016 model araç vermez kimse :) Hasar kaydını yazmamışlar muhtemelen yüksek düşük olsa bile sigorta dışı ağır bir kazası var çok büyük ihtimalle. Almadan önce mutlaka airbag'leri söküp baktırın, orijinal ise ve şase ve direklerde işlem yok ise alınır.

Zaten bu fiyata sadece ağır hasarlı 2016 modeller var.

2013 fiyatına 2016 model araç vermez kimse :) Hasar kaydını yazmamışlar muhtemelen yüksek düşük olsa bile sigorta dışı ağır bir kazası var çok büyük ihtimalle. Almadan önce mutlaka airbag'leri söküp baktırın, orijinal ise ve şase ve direklerde işlem yok ise alınır.

Alacağım arabayı 2 farklı ekspertize götüresim var, tabi satıcı benden bıkmazsa...

Yıl 2014 zannedip alınır dedim. Hocam, çok teşekkür ederim. Hasar kaydı Allah bilir kaç bin TL'dir.
Plaka gizli olmasa sorgulardım ama gizli.

Bu arabayı arkadaş attı ya. Yıl gene 2014 olarak kalmış aklımda.

Yeni konular

Geri
Yukarı