1300 kalori kalori alınmasına rağmen tartıda 1 kilo fazla gözüküyor

yunpat

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben bugün toplamda 1300 kalori aldım. Bunun içinde çok az yediğim yaş pasta, 1 tabak patlamış mısır, 1 bardak kola, köfte, salata, çorba var. Toplamları 1300 kalori ediyor. Normalde az gibi gözüküyor ama sabah 99.1 iken, şu anda gece 100.1'im. 1 kilo fazla gözüküyorum? Sabaha kilo almış olur muyum, tuvalete falan gidince normale döner mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben bugün toplamda 1300 kalori aldım. Bunun içinde çok az yediğim yaş pasta, 1 tabak patlamış mısır, 1 bardak kola, köfte, salata, çorba var. Toplamları 1300 kalori ediyor. Normalde az gibi gözüküyor ama sabah 99.1 iken, şu anda gece 100.1'im. 1 kilo fazla gözüküyorum? Sabaha kilo almış olur muyum, tuvalete falan gidince normale döner mi sizce?

Hocam çok normal gün içinde su tutuyor vücüt aynı gün kilo veremezsiniz akşam güzelce yatıp sabaha değişimler olacaktır ama her gün tartılmayın.

Yemeği yer yemez tartılırsanız tabii ki fazla gözükecek. Vücut onu hemen sindirmiyor ki kilonuz düşük gözüksün. En doğru sonucu sabah uyandıktan sonra aç karnına alırsınız.

Hiç su da mi icmiyorsun işte bir bardak kola dediğin 200 ML olsa 0.2 kilo su gibi olsa yogunlugu 5 kilo bile oynar yediginden dolayı bir şey olmaz.

Anladım teşekkürler yani sizce kilo verebilir miyim bu verilerle:

Yediğin şeyler iyi değil kola şekerli patlamış mısır kalorisi yüksek doyurmuyor yaş pasta da sekerli ayrıca gün boyunca ne yapıyorsun spor yapiyor musun yatıyor musun bilmiyoruz boy kilo olcumu ile günlük kaba hesap kalori yakimi öğrenebilirsin netten kalori açığı oluşturduğun taktirde kilo verirsin 7000 kalori 1 kilo gibi bir şey yanlış hatırlamıyorsam şeker tuketmemeye çalış ama spor yapiyosanda protein tuket.

Geri
Yukarı