Kalori açığı yaratılmasına rağmen kilo veremiyorum

erengündüz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 haftadır günlük 1.200/1.300 kalori alıyorum ve günde 1 dilim ekmek yiyip herhangi bir abur cubur yemiyorum. Buna ek olarak fitnessa da gidiyorum. Ben mi hızlı etki bekliyorum yoksa zamanla olabilecek bir şey mi?

İmkansız. Demek ki yanlış hesapladığınız bir şeyler var. Bu rehberime göz atıp hatalarını düzeltebilirsin.

İmkansız. Demek ki yanlış hesapladığınız bir şeyler var. Bu rehberime göz atıp hatalarını düzeltebilirsin.
Acaba siz hesaplar mısınız? Kilom 86 boyum 1.76 yaşım 15 aktiflik derecesini anlamadım ama haftada 4 gün fitness yapıyorum.

Yani yeterince düzgün beslenmeye çalışıyorum daha 1 hafta oldu , 1 haftada direkt etki etmesi mi gerekiyordu?

Acaba siz hesaplar mısınız? Kilom 86 boyum 1.76 yaşım 15 aktiflik derecesini anlamadım ama haftada 4 gün fitness yapıyorum.

Yani yeterince düzgün beslenmeye çalışıyorum daha 1 hafta oldu , 1 haftada direkt etki etmesi mi gerekiyordu?
Sporunuz kaç saat sürüyor ve hangi sertlikte antreman yapıyorsunuz?

Çift cardiyo ile birlikte 2 saat sürüyor ve hareketlerin tamamını makinelerle yapıyotum doğru yapmak için
Serbest ağırlık ile de yapın. Hesapladım ve günlük vücudun istediği kaloriniz 2930 kalori. Siz günde 2200 kalori değeri ile yağsız kas kütleniz veya kilonuz başına 2 gram protein, 0.9 gram yağ almalısınız. 1 haftada hemen fark edemeyebilirsiniz. Benim bir ara kullandığım ve kendi yazdığım definasyon programım var, bunu uygulayabilirsiniz.
Screenshot_20230620_193323_Gallery.png
Screenshot_20230620_193326_Gallery.png

Serbest ağırlık ile de yapın. Hesapladım ve günlük vücudun istediği kaloriniz 2930 kalori. Siz günde 2200 kalori değeri ile yağsız kas kütleniz veya kilonuz başına 2 gram protein, 0.9 gram yağ almalısınız. 1 haftada hemen fark edemeyebilirsiniz. Benim bir ara kullandığım ve kendi yazdığım definasyon programım var, bunu uygulayabilirsiniz.
Eki Görüntüle 1829248Eki Görüntüle 1829249

Yani benim aldığım kalori miktarı yetersiz mi?

Geri
Yukarı