1300 TL'ye oyun koltuğu mu, yoksa ofis koltuğu mu?

Öneriniz var mı? Satın alırken ve elime geldikten sonra bir sıkıntı çekmeyeceğim bir şirket ile satın alım yapmaktan memnuniyet duyarım.
Haftaya decofis şu modeli tekrar stoklara sokacakmış. Bir arkadaş denemiş ve memnun kalmış. Ben de ortopedik koltuk arayışındayım. Konusunu da açmıştım.

Ortopedik, kaliteli uzun ömürlü koltuk almak gerçekten kolay değil. Para çok olsa belki daha kolay olurdu ama 1000 2000 arasında fiyat performans olup konforlu ve uzun ömürlü bir koltuk bulabiliriz umarım.

Haftaya decofis şu modeli tekrar stoklara sokacakmış. Bir arkadaş denemiş ve memnun kalmış. Ben de ortopedik koltuk arayışındayım. Konusunu da açmıştım.

Ortopedik, kaliteli uzun ömürlü koltuk almak gerçekten kolay değil. Para çok olsa belki daha kolay olurdu ama 1000 2000 arasında fiyat performans olup konforlu ve uzun ömürlü bir koltuk bulabiliriz umarım.

Hocam 1800₺ fiyat yazıyor orada. Stoklar olmadığı için mi yoksa gerçek değeri mi bu? Güzel koltuğua benziyor ama pahalı...

Hocam 1800₺ fiyat yazıyor orada. Stoklar olmadığı için mi yoksa gerçek değeri mi bu? Güzel koltuğua benziyor ama pahalı...
Açıkçası stoklara girince fiyatı ne olur bilemiyorum. Bunu ben de merak ediyorum. Yalnız malzeme kalitesi ne kadar iyidir bu konuda da fikrim yok. İmkanım olursa gidip test etmek isterim. Bel ve sırt ağrılarım olduğu için biraz iyi araştırarak almak istiyorum. Yoksa bir tanesini alıp geçebilirdim. Ama bir kere alıyoruz ve iyi olması benim için çok önemli.

Açıkçası stoklara girince fiyatı ne olur bilemiyorum. Bunu ben de merak ediyorum. Yalnız malzeme kalitesi ne kadar iyidir bu konuda da fikrim yok. İmkanım olursa gidip test etmek isterim. Bel ve sırt ağrılarım olduğu için biraz iyi araştırarak almak istiyorum. Yoksa bir tanesini alıp geçebilirdim. Ama bir kere alıyoruz ve iyi olması benim için çok önemli.

Ne kadar benim sırt ağrılarım olmasa da tamamiyle sizinle aynı fikirdeyim. Ancak bütçem 1300₺ ile sınırlı ve gerçekten daha fazlasını veremem. Bir kere almak ve rahat bir şekilde oturmak istiyorum ama sizin de dediğiniz gibi gerçekten bu bütçe ile pek mümkün olmuyor. Oyuncu koltuklarına nedense pek ısınamadım. Bütçemin altında olsa da bu ve bu koltuklar hoş duruyor ama malzeme kalitesi nasıldır gerçekten bilmiyorum.

1800 lira bütçe yok bende hocam. Ama oturma kısmı falan hem kaliteli hem de oturunca pofuduk yumuşaklığında olacağını hissediyorum.
İndirimdeydi fiyatını arttırmışlar. 1699 muydu neydi ama size yine uymuyor. Bu koltuk seçme işi iyice canımı sıkmaya başladı. Gözümü kapatıp birini alacam o olacak sonunda :)

İndirimdeydi fiyatını arttırmışlar. 1699 muydu neydi ama size yine uymuyor. Bu koltuk seçme işi iyice canımı sıkmaya başladı. Gözümü kapatıp birini alacam o olacak sonunda :)
Valla benimde öyle. Halen alamadım o kadar bütçe de kalmadı. Sinirleniyorum...

Malum COVID-19 nedeniyle evde saatlerce masa başında oyunlar oynuyoruz, ders çalışıyoruz, iş yapıyoruz, yemek yiyoruz gibi daha nice şeyler sayılabilir. Ben de herkes gibi masa başında olduğum için koltuk almaya karar verdim. Ne yazık ki çoğu şeyde olduğu gibi koltukta ve ergonomik şeylerde bilgim olmadığı için size danışmak istiyorum. Bütçem 1300 TL. Gelelim asıl sorumuza. Bu fiyat bandında bir oyuncu koltuğu mu, yoksa ofis koltuğu mu? Yanarlı dönerli olmasını umursamam ve amacım ergonomi. Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar, herkese sağlıklı günler dilerim.

Hocam merhaba bende koltuk arayışındayım siz neye karar verdiniz ofis koltuğu mu aldınız? sizce ergonomik mi cevaplarsanız sevinirim.

Geri
Yukarı