1300TL-2000TL arası klavye ve mouse pad önerisi

Acrux1

Kilopat
Daha fazla  
Amazon.com.tr bu klavyenin görüntüsü çok hoşuma gitti. Programlama ve oyun için kullanacağım. Ancak teknik özellikleri hakkında pek iyi bilgim yok.

Razer DeathAdder V2 mouse kullanıyorum. İkisi birden 2000 TL'yi geçmeyecek şekilde klavyenin yanında mouse pad önerisi de yaparsanız teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse pad. Amazon.com.tr
Klavye olarakta Amazon prime ile bunu alabilirsiniz.
İndirim bitecek az kaldı haberiniz olsun.
Hocam mouse pad hoşuma gitti. Yorumları da iyi sanırım bunu alacağım mouse pad olarak. Ve hocam attığım klavye gibi siyah klavyeler daha çok hoşuma gidiyor tasarımını sevmedim attığınız klavyenin. %80 olması daha iyi olur FN tuşuyla uğraşmak zorunda kalmam. Ama dediğim gibi düz siyah ve RGB olsa daha iyi olur. Ben mouse pad de pahalı olur diye düşündüğüm için klavyeyi bu kadar düşük fiyatta seçtim. 2000 TL'ye kadar verebilirim klavyeye.

%60 istenirse bu daha iyi olur.

Amazon Prime üyeliği ile alın.
Konun başında belirttiğim klavyeyle aynı sanırım hocam tek farkı Almanca versiyonu.

Hocam mouse pad hoşuma gitti. Yorumları da iyi sanırım bunu alacağım mouse pad olarak. Ve hocam attığım klavye gibi siyah klavyeler daha çok hoşuma gidiyor tasarımını sevmedim attığınız klavyenin. %80 olması daha iyi olur FN tuşuyla uğraşmak zorunda kalmam. Ama dediğim gibi düz siyah ve RGB olsa daha iyi olur. Ben mouse pad de pahalı olur diye düşündüğüm için klavyeyi bu kadar düşük fiyatta seçtim. 2000 TL'ye kadar verebilirim klavyeye.

Konun başında belirttiğim klavyeyle aynı sanırım hocam tek farkı Almanca versiyonu.

Aynısı değil dostum. Attığın model kablolu model. Benim attığım kablosuz.

Benim attığım daha iyi yani. Siyahını da alabilirsin.

Aynısı değil dostum. Attığın model kablolu model. Benim attığım kablosuz.

Benim attığım daha iyi yani. Siyahını da alabilirsin.
Ajazz AK820 Pro @egecabbar 10 dolarlık olayı anlatırmısın.
Vergi muhtemelen 600-700TL gelir. CİMER'e başvururmusunuz 200-300TL için yada bütçeyi 2300 yapın bunu alın CİMER'le uğraşmayın.

Vergi muhtemelen 600-700TL gelir. CİMER'e başvururmusunuz 200-300TL için yada bütçeyi 2300 yapın bunu alın CİMER'le uğraşmayın.
Epomakerin sitesine girdikten sonra sol altta Rewards bölümü var oraya girince alt tarafta arkadaşını davet etmek için bir bölüm var oradan maile basıp 2. bir mail adresinizi giriyorsunuz sonra size mail geliyor yönlendiriyor kupon kodu için. Cimer olayı da şu şekilde. Şimdi siz ürünü 50 dolara satın alıyorsunuz fakat gümrük ürünü 70 dolar olarak görüp ona göre vergi kesiyor. Verginin yaptığı bir kötülük diyeyim. Ürün kapınıza geldiğinde kargocudan rica edip beni evde bulamadığınızı söyleyerek şube de bırakın dersiniz. Ürünün vergisini ödemezseniz cimere şikayet etme hakkınız oluyor. 50 dolara aldığınızı göstererek ona göre vergi kestiriyorsunuz ve 500TL ye falan düşüyor. Açıkçası genelde insanlar 200TL ile uğraşmayıp direk alıyorlar ama bu şekilde gümrük bu olaya devam edecek. Siz 50 dolara alıyorsunuz ama 20 dolara klavye alan kişilerin ürünü bile 70 dolar gösteriliyor.

Hocam alacak olursam CİMER olayıyla uğraşmam hiç. Klavyeyi araştırdım kaliteli bir klavye ama rengi hoşuma gitmedi. Konunun başında belirttiğim gibi tasarıma sahip klavye bulamadım %75-%80 büyüklüğünde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Klavye gerçekten çok hoş gözüküyor. Biraz hiçbir şeyi beğenmiyormuş gibi gözükmüş olabilirim kusura bakmayın ama zevkler ve renkler işte :D .

Hocam alacak olursam CİMER olayıyla uğraşmam hiç. Klavyeyi araştırdım kaliteli bir klavye ama rengi hoşuma gitmedi. Konunun başında belirttiğim gibi tasarıma sahip klavye bulamadım %75-%80 büyüklüğünde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Klavye gerçekten çok hoş gözüküyor. Biraz hiçbir şeyi beğenmiyormuş gibi gözükmüş olabilirim kusura bakmayın ama zevkler ve renkler işte :D .
Belki görselde kötü durmuş olabilir ama rengi baya hoş. Beyazının görselini bıraktım, grisi de bende var gayet hoş.

Dosya Ekleri

• 1712517024831.png
    1712517024831.png
    2,4 MB · Görüntüleme: 5

Yeni konular

Geri
Yukarı