1300TL'ye CoD Modern Warfare 3 alınır mı?

karambyte

Kilopat
Arkadaşlar tek oynadığım oyun bu. Sırf almamdaki sebep silahları Gold vs yapmak. MP'den çok br oynuyorum aslında. Ama oyunda silah kasmak ve Gold, Platinum vs yapmak sadece MP oynarken oluyor. Sizce bu fiyata alınır mı? Normalde 2000TL bandında şu an indirimli fiyatı.

1702808259113.gif

Arkadaşlar tek oynadığım oyun bu. Sırf almamdaki sebep silahları Gold vs yapmak. MP'den çok br oynuyorum aslında. Ama oyunda silah kasmak ve Gold, Platinum vs yapmak sadece MP oynarken oluyor. Sizce bu fiyata alınır mı? Normalde 2000TL bandında şu an indirimli fiyatı.
Alma kardeşim, büyük hata yaparsın.

Bende aynı şekilde konu açtım sanırım alacağım.
Almamanızı öneririm hocam. Paramı çöpe attım adeta.

Alma kardeşim, büyük hata yaparsın.

Almamanızı öneririm hocam. Paramı çöpe attım adeta.

Hocam ben aldım yani gayet memnunum hikaye modu çoğu kişi kötü demiş vallahi ne yalan söyleyeyim beni sardı e zaten multiplayer için aldım oda sarıyor shipment falan karlı olmuş güzel bence ben memnunum.

Hocam ben aldım yani gayet memnunum hikaye modu çoğu kişi kötü demiş vallahi ne yalan söyleyeyim beni sardı e zaten multiplayer için aldım oda sarıyor shipment falan karlı olmuş güzel bence ben memnunum.

Ben sadece br oynuyorum. Silah skini kasmak için alacaktım ama Gold ve yeni gelen camoları beğenmedim bu sebepten almadım.

Shipment haritası haricinde keyif aldığım bir harita olmadı.
MWII'yi de Season 6'da bitirdiler mecburen Warzone ile yeni Season 1 e başladım. MWIII'ü hiçbir koşulda almam. Oynayanlar katılacaklardır, MWII içerik olarak çok daha genişti sanki.

Bu arada iyi ki 800 liraya MWII Vault Edition'ı almışım. Verdiği Cod Pointler ile hala tek kuruş ödemeden Battlepass'leri alıp CP kasıyorum.

Özel mesajdan yazarsan link atabilirim ucuza alırsın

Geri
Yukarı