13inç MacBook Pro alınır mı?

Hocam herkes bir şey diyor kafam iyice çorba oldu M.2 çip MacBook neredeyse 7,8 aydır takip ediyorum tam alacağım biri bir şey diyor en son ekran korkuttu ama şahsen Android'den IOS'a geçince bile hız değişimi mükemmel olduğunu gördüm, eğer Win'den MacOS'a geçtiğimde de böyle bir fark olacaksa hiç düşünmem.

Ekran boyutu küçük gelir mi konusu hocam.

Mağazaya gidip almadan önce ben de aynı şekilde küçük gelir mi diye endişeleniyordum ama öyle değil. Evde 27 inçlik monitörüm var, monitörden MacBook'a geçince garip bir şekilde ekran boyutu küçük gelmiyor. Benim için 13 inç yetiyor. (alma sebeplerimden biri Touchbar'ın olması)

kullanacağın programa göre değişir autocad macbooklarda çalışıyo ama solidworksde sorun yaşanıyor haberinn olsun
Ben de şuan macbook almayı düşünüyorum autocad için nasıl olur? Bi ara lite sürümü vardı windows sürümüne göre komutlarda farklılıklar vardı şuanki güncel durumu nedir bilen var mı? Evde zaten kasa pc var sağa sola giderken götürmek için bakıyorum iphone 13 ile ufak bir apple ekosistemi yaratmak istiyorum çünkü çok memnunum. Autocad olayını çözersem almayı düşünüyorum kesinlikle.

Ben de şuan macbook almayı düşünüyorum autocad için nasıl olur? Bi ara lite sürümü vardı windows sürümüne göre komutlarda farklılıklar vardı şuanki güncel durumu nedir bilen var mı? Evde zaten kasa pc var sağa sola giderken götürmek için bakıyorum iphone 13 ile ufak bir apple ekosistemi yaratmak istiyorum çünkü çok memnunum. Autocad olayını çözersem almayı düşünüyorum kesinlikle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
belki işine yarar bu video

Yeni konular

Geri
Yukarı