14.000 TL Monitör Dahil Sistem Toplama

Ya ben de bunu çok merak ediyorum uzun zamandır kimseden sağlıklı bir cevap alamadım. Amazon'dan direk alıp ve buradan almak arasında çok ciddi bir fiyat farkı oluyor,ne kadar sağlıklı acaba ? ve ürünler Los Angeles sevkiyat merkezine ulaştıktan sonra kargo bedeli hesaplanarak tarafınıza iletilir diyorlar kargo ücreti ne kadar tuttu ? Ürünler geldikten sonra tecrübelerini ve siparişle kargonun gelme aralığını paylaşırsan çok sevinirim tekrardan hayırlı olsun.
40 pound bir kargoya 210 dolar fiyat verdiler. Bir de gümrük ödüyorsunuz %20.

Ama bir saniye şimdi farkettim %98 gümrüksüz geçiş vadediyorlar zaten %20 gümrüğü ödüyorsanız tek avantajı kargo fiyatı oluyor onun da amazonla arasında pek bir fark kalmıyor yanlışım varsa düzeltin lütfen.
%98 gümrüksüz geçiş vaadettiklerini sizden duyuyorum. Amazon her ürünü Türkiye'ye göndermiyor. O yüzden Amerika Postam kullanıyorum. Yoksa hiç uğraşmayın, Amazon daha da hızlı getirecektir.

%98 gümrüksüz geçiş vaadettiklerini sizden duyuyorum. Amazon her ürünü Türkiye'ye göndermiyor. O yüzden Amerika Postam kullanıyorum. Yoksa hiç uğraşmayın, Amazon daha da hızlı getirecektir.

IMG_1891.JPG
Şu şekilde belirtmişler.

Sanırım gümrükte takılmamaktan bahsediyorlar ancak merak ettim şimdi, mail atıyorum.

Yani gümrükte takılmamaları demek gümrük vergisini ödemeden geçmek demek fakat siz %20 gümrük ücretini ödediğinizden bahsediyorsunuz. Ben amerikapaketimin en büyük avantajının bu olduğunu sanıyordum ancak sizden ücret talep etmişler, Sizinle hiç iletişime geçtiler mi veya ürünleriniz gümrüğe takıldığından dolayı gümrük ücretini istiyoruz tarzında ? Çok merak ettim doğrusu çünkü ben de RAM ve PSU'mu amerikapaketim'den getirttirmeyi düşünüyorum.

Yani gümrükte takılmamaları demek gümrük vergisini ödemeden geçmek demek fakat siz %20 gümrük ücretini ödediğinizden bahsediyorsunuz. Ben amerikapaketimin en büyük avantajının bu olduğunu sanıyordum ancak sizden ücret talep etmişler, Sizinle hiç iletişime geçtiler mi veya ürünleriniz gümrüğe takıldığından dolayı gümrük ücretini istiyoruz tarzında ? Çok merak ettim doğrusu çünkü ben de RAM ve PSU'mu amerikapaketim'den getirttirmeyi düşünüyorum.

Şunuda ekleyeyim
IMG_1892.JPG

Hocam farklı sitelerden bahsediyoruz yalnız. Siz Amerika Paketim'den bahsediyorsunuz, ben Amerika Postam'dan bahsediyorum. Amerika Postam'ın öyle bir iddiası yok. Doğru olan bu zaten. E-Ticaret'te gümrük ödememek gibi bir şey olduğunu (35 Euro üstünde) ilk defa sizden duydum ben de.

Hocam farklı sitelerden bahsediyoruz yalnız. Siz Amerika Paketim'den bahsediyorsunuz, ben Amerika Postam'dan bahsediyorum. Amerika Postam'ın öyle bir iddiası yok. Doğru olan bu zaten. E-Ticaret'te gümrük ödememek gibi bir şey olduğunu (35 Euro üstünde) ilk defa sizden duydum ben de.

Amerika Postam mı ? [emoji23][emoji23] Hocam ciddi misiniz nasıl karıştı siteler böyle gülme krizine girdim şu an.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı