14.000 TL RTX 2060 Laptop Önerisi

Herkes almadığı, hayatında dokunmadığı ürünü tavsiye ediyor. Ben sana bizzat kullandığım aşağıdaki modeli öneriyorum. Neredeyse bütün kriterlerini karşılıyor. Sitede yazmıyor ama Gsync ekran da var bu modelde. Sormak istediğin her şeyi sorabilirsin.

Herkes almadığı, hayatında dokunmadığı ürünü tavsiye ediyor. Ben sana bizzat kullandığım aşağıdaki modeli öneriyorum. Neredeyse bütün kriterlerini karşılıyor. Sitede yazmıyor ama Gsync ekran da var bu modelde. Sormak istediğin her şeyi sorabilirsin.

Bu modelin şarjı ne kadar gidiyor?

iyidir hoştir lakin ki 9. nesil ısınan ve düşük performanslı işlemci vardır. :D

soğutması iyi diye biliyorum ancak o paraya depolamadan kısıp 10. nesil işlemcili almak daha mantıklı şu zamanda

iyidir hoştir lakin ki 9. nesil ısınan ve düşük performanslı işlemci vardır. :D

soğutması iyi diye biliyorum ancak o paraya depolamadan kısıp 10. nesil işlemcili almak daha mantıklı şu zamanda
Siz kullandınız mı bu işlemciyi? Ben kullanıyorum, düşük performans sezmedim. Siz bunu nereden çıkardınız?

Siz kullandınız mı bu işlemciyi? Ben kullanıyorum, düşük performans sezmedim. Siz bunu nereden çıkardınız?

10. nesile göre düşük performans anlamında dedim. Sanırım i7 9. nesil kullanmayan yoktur burada :D

14k bütçeyi 10 nesil işlemci için kullanmak daha mantıklı olur özellikle haziran sonu temmuz başları gibi 4. nesil Ryzen işlemcili Asus-Dell-Lenovo-MSI laptopları beklerdim ben, zira bekliyorum da zaten

Yeni konular

Geri
Yukarı