14-15 yaş için ağırlık önerisi

YLMZTUN

Decapat
Arkadaşlar selamlar. Ben 15 yaşına gireceğim. Boyum 1.80. Koronadan dolayı spor salonuna gitmek yerine eve ağırlık almak istiyorum. Sizce kaç kg almalıyım ve önerileriniz varsa yazarsanız mutlu olurum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dumbell set alabilirsin. Geliştikçe ağırlıkları arttırırsın. Direkt kilo önerisi yapmak doğru olmaz, herkesin genetiği bir değil. Ağırlık fazla olur az olur bilemeyiz.

Fotoğraftaki gibi zayıfsan ağırlık değil de ekipmansız çalışmanı öneririm. Telefon uygulamaları yada youtube videoları izleyip çalışabilirsin.

Fotoğraftaki gibi zayıfsan ağırlık değil de ekipmansız çalışmanı öneririm. Telefon uygulamaları ya da YouTube videoları izleyip çalışabilirsin.

O fotoğraf bayağı eski hocam.
Benim de boyum seninki gibi. Bunlar sulak arazide yetişmiş hocam. Biz de arabistan çölünde. :D

Kanka bizim genetikten öyle herhalde ama dedemden de babamdanda uzun oldum 1-2 santim.
Çok ağırlık kullanmanı önermem. 10-15 kg ağırlık maksimum kullansan yetecektir diye düşünüyorum zamanla geliştikçe bu sayıyı arttırabilirsin. Bütçen ne kadar ona göre öneri yapacağım.

Dambıl için en fazla 130 TL verebilirim halterle birlikte olursa 170.

Yeni konular

Geri
Yukarı