14 bin TL telefon önerisi

pmanx

Decipat
Daha fazla  
Yakınıma bir adet telefon alacağım ancak ne alsam bilemedim, öneriniz var mı arkadaşlar bu fiyatlara? Exynos işlemcisiz olursa çok daha iyi olur, kendim araştırmadan buraya yazayım dedim.

s20 fe direkt kafama yatmıştı ama güncelleme olayından dolayı uzun ömürlü olmaz herhalde demiştim. bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz peki? s21 fe olarak da 888 ısınma sorunu vs var mı bir araştırayım, bayağıdır piyasaya bakmıyordum

S20 FE direkt kafama yatmıştı ama güncelleme olayından dolayı uzun ömürlü olmaz herhalde demiştim. Bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz peki? S21 FE olarak da 888 ısınma sorunu vs var mı bir araştırayım, bayağıdır piyasaya bakmıyordum.

Güncelleme olarak uzun süre götürür. Kaldı ki 13 alan bir telefondan bahsediyor olursak 14-15 rahatlıkla alır diye düşünüyorum. Ha tabii bana kalırsa S21 FE almak S20 göre daha avantajlı tabii fiyatı da. Isınma olarak ben bununla ilgili şikayetçi olan görmedim.

s20 fe direkt kafama yatmıştı ama güncelleme olayından dolayı uzun ömürlü olmaz herhalde demiştim. bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz peki? s21 fe olarak da 888 ısınma sorunu vs var mı bir araştırayım, bayağıdır piyasaya bakmıyordum
Türkiye’deki S21 FE’ler Exynos işlemcili hocam. S20 FE açısından ise güncelleme önemliyse Samsung A73 düşünebilirsiniz.

Türkiye’deki S21 FE’ler Exynos işlemcili hocam. S20 FE açısından ise güncelleme önemliyse Samsung A73 düşünebilirsiniz.
evet hocam ne yazık ki öyleymiş ya o yüzden 14200 tl de verilir mi bilemedim... a73 de kamera olarak biraz daha düşük diyorlar ki 778g yerine 865 tercih ederim sanırım telefonda. yani güncelleme almaması demek optimizasyon sorunları demek olmaz mı? mi 11t falan mı alsam ne alsam bu fiyata tanıdığıma cidden zor karar. 20 fe güncellemesi sorun çıkaracaksa ne alınmalı sizce?

Exynos 2100 çiplerde sorun yok yalnız.
Bütçemi arttıracak durumum olsaydı S20 FE SD yerine S21 FE alacaktım.
O zaman arada 2000 TL vardı.

bugün satın aldık kendisine gayet memnun herkese çok teşekkürler
sadece bu akşam gt2 pro serisi 13kya satılmaya başlamış ne alakaysa, onu mu alsaydık acaba...

Yeni konular

Geri
Yukarı