14 bin TL telefon önerisi

Bütçe
14 Bin Civarı
S21 FE tabii ki.
Batarya ve guncellik harici A54'ün kazandığı bir konu yok.
Güncellik sıkıntı olur mu sizce, Instagram, Whatsapp vs. kullanıyorum çoğunlukla, oyun nadir oynarım? Bir de tasarım açısından A54 başarılı diyorlar, ne düşünüyorsunuz?

Gri rengi olsun istiyorum, MediaMarkt satmıyor grisini Trendyolda, 5 satıcı var herhangi birinden alınır mı sizce?

Son düzenleme:
Güncellik sıkıntı olur mu sizce, Instagram, Whatsapp vs. kullanıyorum çoğunlukla, oyun nadir oynarım? Bir de tasarım açısından A54 başarılı diyorlar, ne düşünüyorsunuz?

Gri rengi olsun istiyorum, MediaMarkt satmıyor grisini Trendyolda, 5 satıcı var herhangi birinden alınır mı sizce?
Öncelikle S21 FE 6 yıl kadar götürebilecek bir telefon. Daha sonra da kullanılır ama kasabilir vs. WhatsApp için soru yaşamazsınız. Tasarım öznel bir konu, ben yorum yapamam.
Satıcıların yorumlarına bakarsanız daha mantıklı olur. Ben bilmiyorum çünkü.

Öncelikle S21 FE 6 yıl kadar götürebilecek bir telefon. Daha sonra da kullanılır ama kasabilir vs. WhatsApp için soru yaşamazsınız. Tasarım öznel bir konu, ben yorum yapamam.
Satıcıların yorumlarına bakarsanız daha mantıklı olur. Ben bilmiyorum çünkü.
Instagram eski telefonlara bazı yeni özellikleri vermiyor ya, o yönden sıkıntı olur mu?

Merhaba... Benim bir S7'm vardı, geçen gün durduk yere kapandı, ne yaptıysam açılmadı. Telefoncuya götürdüm 4 tane hepsi de yapılmaz anakart dediler. Ben de ettim ettim bir şekilde ailemi ikna ettim almaya, bütçe 14 bin TL civarı, S7'de kasma, pil sorunu, kamerası filan bezmiştim gerçekten, iyi bir bahane oldu aslında, bana en iyi cihazı önerir misiniz?
Samsung S21 FE.

Geri
Yukarı